Je plno! Kdo bude v Avengers: Infinity War

720p 360p
Sdílej
 
V dubnu vrazí do kin dlouho očekávaný superhrdinský epos Avengers: Infinity War. Bude to film plný hrdinů. Víte, kdo všichno v něm bude? Neříkejte, že všichni… i když můžete mít pravdu.

 

Když se v roce 2008 zjevil v kinech Iron Man, studio Marvel mělo odvážný plán. Natočí postupně sólo filmy s několika superhrdiny, kteří se pak sejdou v jedné velké kino týmovce. Přičemž si je zahrají ti samí herci. Předtím se o to nikdo nikdy nepokusil. Od té doby to chtějí všichni (Justice League). Z tehdy tak trochu béčkového hrdiny Iron Mana se stal nejlepší komiksový krejčí. Vystřelil k hollywoodským hvězdám, po něm následoval Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America a nakonec se v roce 2012 sešli v Avengers. Byl to mega hit.

Infinity War začíná

Studio Marvel má za sebou už skoro dvacítku filmů. Je mezi nimi nedávný Black Panther, Thor: Ragnarok, Strážci galaxie, Spider-Man: Homecoming, Ant-Man nebo pokračování Avengers: Age of Ultron. Ten nejnovější, který se jmenuje Avengers: Infinity War, letos v dubnu završí desetiletou cestu marvelovským filmovým světem. Bude to filmový epos. Čekejte válku o osud Země. A čekejte, že se ve filmu sejde několik desítek hrdinů! Kteří to budou, zjistíte v galerii:

Více o filmech od Marvelu:

Black Panther: Jak to zvládne bez Avengers?

Black Panther: Jak to zvládne bez Avengers?

Thor: Božský hrdina Ragnaroku

Thor: Božský hrdina Ragnaroku

Spider-Man: Ve filmu poprvé od Marvelu

Spider-Man: Ve filmu poprvé od Marvelu

 

Hry