Transformers 4: Budou noví roboti

Foto: Hasbro

Něco nám říká, že ti noví Transformers budou čtyři...

Ještě je neodepisujte, ale Optimus Prime a Bumblebee budou mít ve čtvrtém pokračování Transformers vážnou konkurenci. Jestli se ve filmu vůbec objeví...


 

Přiznejme si to, jedním z důvodů, proč vznikají filmy s hlavičkou Transformers, je prodej hraček. Ten podle všeho v poslední době nedosahoval zrovna rekordních čísel, přestože Transformers 3 utržili nejvíce peněz z celé série.

Společnost Hasbro, které Transformers patří, proto nachystala pro čtvrtý díl novou strategii: V pokračování se objeví úplně noví roboti. Otázek je hned několik a odpovědi na ně zatím nejsou. Ale stejně...

1. Není jasné, jestli to budou úplně nové postavy nebo další už existující hrdinové, se kterými se Optimus Prime a spol. prohání na stránkách komiksů a v televizní obrazovce.

2. Není jasné, jestli Optimus Prime a spol. tím pádem úplně vypadli ze hry a ve filmu se vůbec neobjeví, nebo jestli budou mít aspoň vedlejší roli.

Jasné naopak je, že děj Transformers 4 se bude točit kolem těchto nových robotů. A jak už jsme psali dříve, film bude znovu režírovat Michael Bay, přičemž lidské herecké obsazení bude také úplně nové.

Jo, a to co vidíte jako hlavní obrázek, je mimochodem oficiální nové logo filmu. O všem dalším ohledně Transformers 4 vás samozřejmě ábičko bude včas informovat.

 

 

Transformers 4 zase natočí režisér Michael Bay. Kdy půjdou do kin?

Filmová série Transformers má velký úspěch a vydělává peněz jako želez. Z velké…

 

Noví Transformers jsou tady! Vypukla Bitva o Cybetron

Dnes vychází online multiplayer hra Transformers: Fall of Cybetron. Kdo chce…

 

Potkej se s Transformers: V Hollywoodu mají novou skvělou atrakci

V hollywoodském parku Universal se po dlouhém čekání konečně otevřela nová atrakce…

 

Autor: Radim Bartík

Datum: 17. září 2012

Zařazení: ZábavaKlíčová slova: transformers, film

Předplatné ABC

 

Hry

Speciální nabídka