Pamatuj si mne 14 dnů
Zavazuji se dodržovat pravidla diskuse
Zapomenuté heslo
REGISTRACE
Pokud chcete přidat reakci, musíte se přihlásit do diskusního systému. Pokud u nás nejste zaregistrováni, získejte své konto jen za 30 sekund! REGISTRACE
Něco na tom bude..

S tímhle samozřejmě souhla­sím.­.pře­devším co se týká architektury,dnešní autoři(při vší úctě)na RV nemají.Já tu pochvalu myslel opravdu "jen" v porovnání s dnešní situací,ne v porovnání se "zlatou érou­"..Bo­hužel­,dneš­ní autoři se až příliš přizpůsobují vkusu dnešního čtenáře.Je to na jednu stranu pochopitelné,ovšem mrzí mě,že redakce nezkusí dát aspon jednou do vydání nějaký "parádní kousek" mistra Vyškovského z 80.let.Oni tomu nevěří,ale já si stále myslím,že by se po výtiscích jen zaprášilo.Rozdíl by byl jen v tom,že by to skoupili rodiče a prarodiče dnešních čtenářů

)))

pitrson
01. 09. 2011 15:33
Reagovat
Re:

-> Pitrson -> Jsem od Zlína a s modely ani tady problém nemám. Kdo má dnes internet, nemá nejmenší problém si cokoliv sehnat. erkotyp.cz například. A když se nad tím tak člověk zamyslí, tak kupovat si abc jenom kvůli vystři­hován­kám.­..ani nevím kolik dnes stojí, ale myslím, že už to jde k 50 Kč, tzn. i za tu nejjednodušší vystřihovánku zaplatíš půlkilo. Když je něco jako teď ta tvrz nebo co ve třech číslech, tak už za těch pár dílů zaplatíš skoro jako za Dražice z netu. Bohužel...ABC už dávno není to, co bývalo a už ani nikdy nebude. Hiphop, skate, jednoduché vystřihovánky, protože dnešní děcka už u lepení nevydrží sedět dýl jak jedno odpolede a když neslepí model za 3 hodiny, považují to za strátu času. Asi tak. RIP ABC mladých techniků a přírodovědců

2beerornot
24. 08. 2011 12:29
Reagovat
Re: Re:

Tak přes internet se to dá sehnat všude, to ano. Já to myslel všeobecně. Je mi jasný, že kupovat ABC jen kvůli vystřihovánce, je zbytečné.. A z pohledu toho, že v minulosti v ABC nebyl problém vydat vystřihovánky na pokračování i do několika čísel, než minimálně do dvou... Však i podle mého už ABC pomalu ale jistě "umírá" na kvalitě, tedy celkové, ne jen na vystřihovánky. Je to tak, plně souhlasím, dnes samej skejt hiphop a podobné trapné úlety ABC jen škodí. Ještě před deseti lety to bylo pravé ABC, ale teď už to je jen nepodařený "klon", který se snaží být tím ABC které bývalo kdysi...

derus
24. 08. 2011 14:23
Reagovat
Pochvala

Je vidět,že když se chce,může být uveřejněn i docela obstojný model.Spravedlivě je třeba říci,že na současné poměry je nyní až nebývalá série slušných vystřihovánek-aspon tedy z mého pohledu.

pitrson
19. 08. 2011 21:37
Reagovat
Re: Pochvala

Jak se to veme.. my, kteří pamatujeme větší skvosty v ABC - MPR I, II, III; zámek Roztoky, hrad Švihov, sérii Sedmi divů světa a plno dalších krásných modelů, jsou ty současné jen slabou útěchou. Dle mého názoru... Moc se divím, proč do ABC nešly a nejdou modely od RV jako je např. Červený dům z České Lípy, Potní kostel na Homoli, či třeba hrad Dražice..? Vím, obyvatelé hl. města si to seženou bez problémů, ale co ostatní modeláři, kteří jsou z druhé strany republiky? Tam se to už s těží dostane...A ABC si myslím kupují lidé v celé ČR... Když v ABC mohla vyjít vystřihovánka MPR, která je velmi rozsáhlá, tak proč by nemohla vyjít v ABC některá z výše jmenovaná vystřihovánka, nebo i jiná..? Nojo, co naděláme.... Nic...


derus
23. 08. 2011 22:36
Reagovat