Výherci soutěže Úžasňákovi z ABC č. 24/49 | Ábíčko.cz

Výherci soutěže Úžasňákovi z ABC č. 24/49

Sdílej
 
Seznam výherců soutěže Úžasňákovi z ABC č. 24/49.

Seznam výherců soutěže Úžasňákovi z ABC č. 24/49

1. Žluté rádio
Vojtěch Pavlíček, Dělnická 71, 170 00 Praha 7

2.-4. Hodinky
David Nemček, Klabalská 4331/III, 760 01 Zlín
Sourozenci Palánkovi, Zukalova 13, 794 01 Krnov
Jan Šilar, Lidická 154, 563 01 Lanškroun

5.-7. PC hra
K. Roubalová, Spojovací 459, 254 01 Jílové u Prahy
Helena Marešová, Sedlákova 19a, 602 00 Brno
Kryštof Špulák, Slunná 69, 301 00 Plzeň –Radobyčice

8.-17. Maska na oči
Milan Karnolt, 1. máje 18/7, 357 09 Habartov
Jana Kratochvílová, K. Čapka 825, 273 51 Unhošť
Roman Koubábek, Na Královkách 934, 664 34 Kuřim
Matěj Radoň, Václavická 1213, 547 01 Náchod
Tomáš Lieónek, Křemenská 163, 530 06 Pardubice 6
David Baran, Pejevové 3417, 143 00 Praha 4-Modřany
Katka Tomanová, Cholevova 9, 700 30 Ostrava-Hrabůvka
Jan Mertl, Trstěnice 106, 569 57 Trstěnice u Litomyšle
Marek Juránek, Bartuchovická 11, 794 01 Krnov
Adam Rychtera, Denisova 1126, 506 01 Jičín

18.-19. Batoh
Jan Kotšmíd, Dražice 255, 391 31 okr. Tábor
David Mišovic, Školní 856, 664 34 Kuřim

20.-25. Minirádio se sluchátky
Tomáš Zelina, Žižkova 100/340, 733 01 Karviná-Hranice
Jan Vlášek, Votuz 24, 508 01 Hořice
Vítek Jakub, Záměstí 133, 565 01 Choceň
Iva Kurková, Zálší 20, 565 01 Choceň
Michael Timko, U Porcelánky 860, 357 35 Chodov u K. Varů
Petr Pavlovič, Šumperská 171/6, 500 02 Hr. Králové-Plačice

26.- 27. Batoh s jedním popruhem
Patrik Hnát, Sadová 549, 330 26 Tlučná
Jiří Vondráček, nám. Komenského 71, 533 74 Horní Jelení

28.-30. Hodinky s vodní pistolkou
Karolína Janková, Hnězdenská 557, 181 00 Praha 8
M. Matysová, Ořechová 11, 400 11 Ústí n. Labem
Jakub Sládek, Družební 22, 779 00 Olomouc


31.-32. Soundtrack na CD
Jan Killinger, Kroměřížská 2, 627 00 Brno-Slatina
Zdeněk Antošovský, Rozstání 99, 571 01 Moravská Třebová

33.-37. Blok
Vladislav Andronov, Ptácká 165, 293 01 Mladá Boleslav
Marie Hasenöhrlová, Sadová 118, 266 01 Beroun
Jaroslav Tomaščin ml., Točitá 1728/9, 140 00 Praha 4-Krč
Daniel Steklý, Novodvorská 1036, 674 01 Třebíč
Kristýna Fedorčáková, Červená Voda 436, 561 61

38.-40. Deštník
Dominik Juránek, Družstevní ochoz 36, 140 00 Praha 4
Daniel Šejvl, Gagarinova 688, 500 03 Hradec Králové
Josef Votava, Navigátorů 608, 161 00 Praha 6-Dědina