Máš problémy s učením, se svými spolužáky nebo doma? Nevíš si rady se svým domácím mazlíčkem? Chceš pomoct se svou první láskou? Nebo hledáš pomoc pro kamaráda? Napiš Mourrisonovi a on ti poradí! Každý den vychází na webu ábíčka jedna odpověď. Mourrison odpovídá postupně na všechny dotazy. Na každého se dostane!
Pro vložení otázky se musíš přihlásit
Ahoj Mourrisone, myslíš si, že můžu mít jednu nohu kratší. Nějak se mi to zdá.
Ahoj Mourrisone, potřebovala bych se tě na něco zeptat. Myslíš si, že je normální a v pořádku, že mi táta chodí do pokoje, kdy chce? A někdy, když nejsem doma, se mi dívá i do šuplíků. Barča
Ahoj Mourrisone, proč lidi nedodrží, co slíbí? Proč se někomu nadržuje? Proč je na světě nespravedlnost?
Ahoj Mourrisone, teď budu končit šestku, ale bojím se, že se z devítky nedostanu na gympl v Praze. Prý se tam dostávají jen se samýma jedničkama. Je to pravda?
Ahoj Mourrisone, už jednou jsem ti psal a už s tím mám zase problém. Už tak 14 dní mám každý ráno průjem, co s tím mám dělat?
Ahoj Mourrisone, strašně, ale strašně jsem se zamiloval do jedný holky ze třídy a nemůžu v noci spát. Já ji fakt šíleně miluju. Tadeáš (11 let)
Ahoj Mourrisone, chtěl bych se ti s něčím svěřit. Moji rodiče jsou pořád nějaký smutný. Vždycky se zavřou do kuchyně a o něčem si povídají. A pak jsou ještě smutnější. Co myslíš, že jim je? Můžu jim nějak pomoct?
Ahoj Mourrisone, vždycky když se sejdu s oběma babičkama najednou, tak se chovají divně. Furt se předháněj, s kterou si budu víc povídat. Je mi to nepříjemný. Míla
Ahoj Mourrisone, co mám dělat, zítra máma chystá oslavu mých narozenin, přijedou i babičky a dědové a já nechci. Nechci nic slavit.
Ahoj Mourri, chodím do čtvrtý třídy a rodiče mě chtěj příští rok učit doma. Co si o tom myslíš?
Ahoj Mourrisone, před týdnem mi psychiatr dal antidepresiva (poslední dobou je mi fakt blbě), jenže já si to teď vyčítám, že to mám zvládnout sám. A bojím se, že po nich budu utlumenej.
Ahoj Mourrisone, chtěla bych se tě zeptat, jak na tátu. Zrovna včera mě děsně naštval. Já mám každý pondělí kroužek, ale moje ségra měla vystoupení a já jsem kvůli tomu kroužku se nemohla jít na ségru podívat. Táta říkal, že musím na kroužek.
Ahoj Mourrisone, chtěla bych se tě zeptat, jestli to je v pořádku, když rodiče chtějí, abych nosila jen samé jedničky. Když přinesu dvojku, tak jsou naštvaný.
Ahoj Mourris, vždycky, když se doma něco stane, tak za to můžu já. Moje ségra ani brácha nikdy nejsou potrestaný a já má vždycky nějaký trest.
Ahoj Mourrisone, ráno, když jsem šla do školy, tak mi táta řekl, že jde maminka dneska do nemocnice, ale neřekl mi proč. Mám o ní strašný strach. Co mám dělat? Prosím, pomoc mi. Stella
Ahoj Mourrisone, prosím tě, co mám dělat. Skoro každý den, když přijdu domů, tak slyším od sousedů děsný křik a pláč. Táta na ty děti strašně řve a někdy jim i nadává. Co mám dělat?
Ahoj Mourrisone, kamarád pořád o sobě říká, že je lúzr. Co to znamená. Dík, Albert
Ahoj Mourrisone, prosím tě pomoc mi. Vždycky když jsem ve stresu, tak jím. Zatím to na mě není vidět, ale bojím se, že začnu tloustnout.
Ahoj Mourrisone, jeden můj spolužák vůbec nepotřebuje mobil. Sice ho má, ale pořád ho má vypnutej nebo vybitej. Vůbec to nechápu, jak bez něj může bejt.
Ahoj Mourrisone, je mi 14 a mám po celým obličeji pupínky, fakt jsem skoro celej červenej. Hrozně se stydím chodit do školy i ven. Co mám prosím dělat? Díky za radu, Erik
Ahoj Murrisone, nedržím žádný diety, ani to nepotřebuju, ale poslední dobou nějak nemám chuť k jídlu. Ale třeba vůbec na nic. I když mám třeba hlad, tak si nic nevezmu, protože mám pocit, že mi bude špatně.
Ahoj Mourrisone, promiň, že ti píšu, když už mi je 16, ale mám strach o bráchu. Před dvěma lety se nám zabil táta a brácha od té doby skoro vůbec nemluví a taky se nesměje. Teď mu je 12. Poradíš mi, co bych pro něj mohl udělat? Díky, anonym
Ahoj Mourrisone, máma s tátou se pořád hádaj a když je slyším, tak je to kvůli mně. Co mám dělat?
Ahoj Mourrisone, ve škole jsme se učili, že holky chodí na gynekologii a to pravidelně. Mají kluci chodit taky k nějakému doktorovi pravidelně?
Ahoj Mourrisone, chtěl jsem se zeptat, jak se vejde velbloudům ta voda do hrbů. Dík, Kuba
Ahoj Mourri, je normální, že když se chci uklidnit, tak si zahraju nějakou hru na mobilu? Matouš
Ahoj Mourrisone, někde jsem slyšela, že dříve se apendix často odebíral z těla a dokonce i zbytečně. A že teď se přišlo na to, že je důležitý. Je to pravda? Díky za info, Julie.
Ahoj Mourrisone, až budu dospělá, tak jsem se rozhodla, že bych chtěla mít svoji kavárnu. Co bych pro to měla udělat? Díky.
Ahoj Mourrisone, včera nám volal strejda, že se máme přijet rozloučit s dědečkem, protože prý za několik dní umře. Jak to můžou doktoři vědět. A musím za dědou jet?
Ahoj Mourris, moje babička je v důchodu a každý měsíc dostává na účet peníze od státu. Na internetu pořád říkaj, že až my, co teď chodíme do školy, budeme v důchodu, tak nic nebudeme dostávat. Z čeho tedy budeme žít?