Vyhodnocení soutěže Šťastný smolař | Ábíčko.cz

Vyhodnocení soutěže Šťastný smolař

Sdílej
 
V článku naleznete všech 125 výherců naší velké soutěže k pohádce Šťastný smolař.

1. místo - Digitální fotoaparát Nikon: Michaela Chmelíková, Holešov
2. místo - mobilní telefon Sagem: Amálie Turzová, Pozlovice
3. místo - mobilní telefon Sagem: Viktorka Kolářová, Praha 5
4. místo . mobilní telefon Sagem: Tomáš Menoušek, Třebíč
5. místo - fotoaparát Olympus Trip: Tereza Osmančíková, Dobroslavice
6. místo - fotoaparát Olympus Trip: Jakub Spurný, Osoblaha
7. místo - fotoaparát Olympus Trip: Vilém Kolář, Praha 5
8. místo - Quick snap: Erik Milata Vítkov
9. místo - Quick snap: Ivan Podborská Quick snap Brno-Tuřany
10. místo - Quick snap: Lucie Materová Quick snap Dobroslavice
11. místo - Quick snap: Adam Jelínek Quick snap Chrást u Plzně
12. místo - Quick snap: Denisa Pípková Quick snap Česká Skalice
13. místo - Quick snap: Jakub Korous Quick snap Bílina
14. místo - Quick snap: Iva Koudelková Quick snap Damníkov
15. místo - Quick snap: Andrea Vyskočilová Quick snap Děčín
16. místo - Quick snap: Michal Šimko Quick snap Hranice na Mor.
17. místo - Quick snap: Nina Burešová Quick snap Miřetice

18 - 47 místo - kniha Loterie života

Martin Piruh, Horní Němčí
Lucie Pávová, Hradec Králové
Jakub Hradil, Praha 3
Jakub Krafek, Předměřice n.L.,
Lucie Děkanová, Kaplice
Lukáš Gerych, Zlín
Tomáš Nosek, Stráž pod Ralskem,
Jaroslav Pšeničný, Čimelice
Juraj Surovjak, Bratislava SR
Vladimíra Kokalevská, Ústí nad L.
Ondřej Rudel, Frenštát pod R.
Aneta Bažantová, Choceň
Zuzana Krycnerová, Nová Včelnice
Filip Fuldner, Planá u Mar.L.
Dempsey Navrátil, Prostějov
Pavla Rybová, Opava 5
Barbora Geršlová, České Budějovice
Tomáš Bartůněk, Praha 9
Tomáš Kuchařík, Stařeč
Jan Juráš, Prostějov
Jiří Mlynařík, Kroměříž
Kateřina Kyselová, Hlinsko
Jiří Tručka, Mor. Krumlov
Lenka Slezáčková, Opava
Lukáš Vavrda, Jihlava,
Ester Kabajová, Opava
Lucie Rybová, Opava
Jakub Chmelík, Holešov
Michala Grosserová, Předměřice n.L.
Martin Vácha, Vimperk

48. - 57. místo - hrneček

Tereza Dardová, Jablůňka
David Kuhn, Přehlíc
Lukáš Koláček, Praha 6
Jan Matuštík, Merklín
Ondřej Růžička, Smiřice,
Hana Krýslová, Třemošná
Eva Horáková, Uherské Hradiště
Ludmila Chucdějová, Frenštát pod Rad.
Tomáš Pospíšil, Olomouc
Andrea Matějková, Plzeň

58. - 67. místo - triko s obr.zvířete

Šárka Hasenkopfová, Železný Brod
Veronika Spurná, Osoblaha
Tomáš Spurný, Osoblaha
Ríša Trska, Nová Bystřice
Petra Trsková, Nová Bystřice
Radek Syřiště, Teplice
Anna Vacková, Kolín 1
Petr Hanák, Prostějov
Katka Růžičková Benátky 31, Smiřice, 503 03
Šárka Řimnáčová Jiráskova 223/5, Dačice, 380 01

68. - 77. místo - podložka pod myš

Oldřich Mikšík Tučíkova, Kuřim-Podlesí
Zuzana Vhalová, Michalovce, SR
Veronika Pešková, Polička
Vašek Kohout, Velký Borek
Tereza Kocumová, Moravská Třebová
Matěj Malý, Praha 6
Lukáš Folta, Loštice
Petr Sochůzek, Loket
V. Pauzrová, Kraslice
Lenka Turoňová, Hrádek

78. - 125. místo - šek k MC Donaldovi
Marek Schoppel, Děčín
Tomáš Kusák, Zlín
Vojta Chalík, Krnov
Ondřej Vacek, Praha 6
David Král, Slavkov u Opavy
Miroslav Kdýr, Louny
Anna Zámečníková, Písek
Vojta Šrom, Opava
Václav Pavlík, Praha 10
Pavel Hubáček, Litoměřice
Ondřej Sirotek, Krásná Hora,
Martin Sklenář, Bruntál,
Marek Pokorný, Borovnice u St.P.
Martin Kaděrka, Ostrava-Poruba
Rostislav Brabec,Štěpánov u Olomouce
Kamila a Šimon Sedláčkovi, Petrovice u Sušice
Patrik Nop, Brno-Komín
Jáchym Karel Sengr, Vratislavice n.Nisou
Anna Dočekalová, Moravské Budějovice
Jiří Němec, Mirotice
Karolína Březová, Žďár n.Sáz.
Radek Novák, Kožlany
Ilona Brousková, Kyšice,
Vojta Jelen, Sedlčany
Jiří Repák, Ostrava,
Dominik Riesert, Nelahozeves
Dušan Knot, Zlín
Tomáš Vlasák, Trutnov
Stanislav Kusý, Tábor
Jakub Plašil, Velké Meziříčí
David Loskot, Kardašova Řečice
Roman Bojanovský, Desná u Dačic
Lucie Laudátová, Čelákovice
Radka Šošková, Opočno
Vladimíra Badurová, Prostějov
Martin Filip, Olešnice
Gabriela Černošková, Bochař
Marek Varíček, Brno-Střelice
Zdeňka Novotná, Sokolov
Daniel Vašek, Možkov
Šárka Kladivová, Žamberk
Václav Slyž, Třinec
Martina Svačinová, Zlín
Daniel Slíva, Ostrava-Dubina
Aneta Holíková, Zlín
Vojtěch Vaďura, Zlín
Vítek Kocmánek, Lanžhot
Matěj Šípek, Týnec nad Sáz.