S Abc na NHL!

Sdílej
 

1. Velká soutěž o zájezd do Kanady na NHL

Chcete vidět utkání NHL na vlastní oči? Pak se zapojte do naší soutěže! Máte snadný úkol - vystřihněte soutěžní kupon, který najdete na této straně (první vyšel v minulém ABC a poslední najdete v čísle 3 příštího ročníku) a pečlivě ho uschovejte. Po získání všech deseti kuponů sestavte obrázek hokejisty a nalepte ho na papír. Pod obrázek připište jeho jméno a vše zašlete do redakce ABC. Ze všech došlých obrázků se správně určeným jménem hokejisty vylosujeme hlavního vítěze, který získá od společnosti KINGDOM OF CARDS týdenní zájezd do Kanady pro dvě osoby včetně vstupenek na NHL (případně i na NBA). Další vylosovaní výherci získají pět profesionálních hokejek od KINGDOM OF CARDS, tři počítačové hry NHL 2000 od firmy JRC, zlatou helmu DELI SUPER a krabici plnou tyčinek. Soutěžní kupony jsou po celou dobu trvání soutěže volně k dispozici v redakci ABC.

2. Vyhrajte již dneska v soutěži o hokejové a sběratelské ceny

Znáš odpověď na dnešní otázku? Pokud ano, pak ji pošli urychleně do redakce ABC. Na pět vylosovaných výherců čekají hezké hokejové a sběratelské ceny. Ceny do této soutěže věnuje společnost KINGDOM OF CARDS, Miroslav Kolbek.

Otázka ABC č. 21

Jak se jmenuje první slavný hokejista s českými předky, který hrál v NHL? (Nápověda - jeho křestní jméno je Stan) Odpověď zašlete nejpozději do 5. 11. 1999 na adresu redakce a označte ji heslem NHL 21.