ABC speciál: Minecraft pro začátečníky i pokročilé

ABC speciál: Minecraft pro začátečníky i pokročilé
Sdílej
 
Minecraft znají všichni a v ábíčku tomu není jinak. Svět z bloků, který vybízí k prozkoumávání, přemýšlení a kreativitě se na našem seznamu nejzajímavějších her zařadil na první pozici. Proto jsme se rozhodli vydat sto stránkový ABC speciál, ve kterém se věnujeme všemu, co s Minecraftem souvisí.

ABC speciál: Minecraft

Ve speciálu najdete informace pro začátečníky, stejně tak pro pokročilé anebo klidně pro vaše rodiče, kteří se o Minecraftu chtějí dozvědět víc. Jak píšeme ve speciálu: "V ábíčku máme rádi hledání informací a osvojování znalostí, které nám rozšíří obzory." Jestli s námi souhlasíš a třeba si chceš časopis sehnat rychle, stačí 1 SMS. Speciál ábíčka Minecraft pro začátečníky i pokročilé ti přijde až domů!

Představení speciálu ABC Vše o Minecraftu • Zdroj: ABC

Speciální ábíčko Minecraft pro začátečníky i pokročilé seženeš v běžné distribuci, ale jestli si chceš ušetřit čas (anebo je časopis již vyprodaný), můžeš si ho koupit přes SMS. Jednoduše pošleš jednu zprávu (návod je dole) v ceně 69 Kč a časopis ti přijde až domů! Takže, jak na to?

Na číslo 902 11 pošli SMS v tomto tvaru:

MINECRAFT mezera JMENO mezera PRIJMENI mezera ADRESA mezera PSC

Příklad: MINECRAFT Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 2536 


Cena každé přijaté SMS je 69 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CZECH NEWS CENTER, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16hod., mobil@cncenter.cz, www.platmobilem.cz.

Objednaný speciál bude doručen do Vaší schránky do 10 pracovních dnů od potvrzení SMS. Pro objednání publikace formou SMS je nutné mít aktivovány prémiové zprávy, o tuto službu si můžete zažádat u svého operátora. 

Zákazník, který zašle objednací SMS podle některého z výše uvedených návodů (dále Objednatel), dává Provozovateli souhlas se zpracováním jeho osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, telefonní číslo a adresa, eventuelně jiné Objednatelem sdělené kontaktní údaje, za účelem vyřízení objednávky a rovněž k marketingovým aktivitám Organizátora nebo jiných osob. Objednatel rovněž dává souhlas s užitím svého telefonního čísla pro zasílání obchodních sdělení Provozovatele nebo jiných osob. Tyto souhlasy jsou poskytnuty na dobu neurčitou a Objednatel je oprávněn je kdykoli odvolat. Objednatel má právo na přístup ke svým osobním údajům. 

Ukázky z Minecraft pro začátečníky i pokročilé:

 

 

Hry