Speciál časopisu ABC: Sebrané spisy kocoura Mourrisona

1080p 720p 360p
Sdílej
 
Nezapomeň si objednat komiksový speciál časopisu ABC: Sebrané spisy kocoura Mourrisona!

 

Nový speciál ábíčka se věnujeme někomu, koho dobře znáte – kocourovi Mourrisonovi! Tenhle kočičák a jeho dobrodružství provází váš časopis už od roku 2002 (poprvé byl představen v tomto úvodníku) a za tu dobu vznikly stovky příběhů, které zachytil dvorní Mourrisonův kronikář Lukáš Fibrich. Samozřejmě, není to jen Mourrison - pravidelně se s ním vyskytuje jeho parťák Tukie a krásná Cléo.

Sto stran!

Ze speciálu ABC Mourrison: Sebrané spisy • 

Do speciálu jsme vybrali 96 příběhů (dohromady má speciál 100 stran), které se k vám v takto ucelené podobě dostávají vůbec poprvé. Nevadí, že si některé z nich pamatujete nebo dokonce máte vystřižené ve své sbírce – komiksový speciál můžete půjčit sourozencům nebo rodičům. Anebo si ho přečíst za 20 let! Mourrisonův humor je totiž nestárnoucí a rozesměje vždy.

LEGENDÁRNÍ KOMIKSY ÁBÍČKA NAJDETE ZDARMA V RUBRICE KOMIKSY!

Ze speciálu ABC Mourrison: Sebrané spisy • 

Kde ho dostanete

Speciál ABC Mourrison: Sebrané spisy má 100 stran a obsahuje 96 komiksů. V prodeji je na stáncích a koupit si ho můžete i prostřednictvím SMS.

Jak objednat Speciál časopisu ABC: Mourrison: Sebrané spisy pomocí SMS

Na číslo 902 11 pošli SMS v tomto tvaru:

MOURRISON mezera JMENO mezera PRIJMENI mezera ADRESA mezera MESTO mezera PSC

Příklad: MOURRISON Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 89 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CZECH NEWS CENTER, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16hod., mobil@cncenter.cz, www.platmobilem.cz.

Objednaný speciál bude doručen do Vaší schránky do 10 pracovních dnů od potvrzení SMS. Pro objednání publikace formou SMS je nutné mít aktivovány prémiové zprávy, o tuto službu si můžete zažádat u svého operátora.

Zákazník, který zašle objednací SMS podle některého z výše uvedených návodů (dále Objednatel), dává Provozovateli souhlas se zpracováním jeho osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, telefonní číslo a adresa, eventuelně jiné Objednatelem sdělené kontaktní údaje, za účelem vyřízení objednávky a rovněž k marketingovým aktivitám Organizátora nebo jiných osob. Objednatel rovněž dává souhlas s užitím svého telefonního čísla pro zasílání obchodních sdělení Provozovatele nebo jiných osob. Tyto souhlasy jsou poskytnuty na dobu neurčitou a Objednatel je oprávněn je kdykoli odvolat. Objednatel má právo na přístup ke svým osobním údajům.

Podívejte se na nedávné speciály ABC:

ABC speciál: Zápisník dobrodruha

ABC speciál: Zápisník dobrodruha

Šéfredaktor představuje ABC Speciál: Experimentální archeologie

Šéfredaktor představuje ABC Speciál: Experimentální archeologie

ABC speciál: Minecraft pro začátečníky i pokročilé

ABC speciál: Minecraft pro začátečníky i pokročilé