ABC speciál: Zápisník dobrodruha

ABC speciál: Zápisník dobrodruha
Sdílej
 
Ábíčko pro vás má překvapení! Připravili jsme speciální příručku, která přijde vhod všem mladým dobrodruhům, táborníkům, zálesákům, trampům – zkrátka všem, kteří se chtějí naučit o naší přírodě a dozvědět se, jak v ní přežít. Stačí 1 SMS a speciál ábíčka Zápisník dobrodruha ti přijde až domů!

 

Speciální ábíčko Zápisník dobrodruha seženeš v běžné distribuci, ale jestli si chceš ušetřit čas (anebo je Zápisník již vyprodaný), můžeš si ho koupit přes SMS. Jednoduše pošleš jednu zprávu (návod je dole) v ceně 60 Kč a časopis ti přijde až domů! Takže, jak na to?

Na číslo 902 11 pošli SMS v tomto tvaru:

DOBRODRUH mezera JMENO mezera PRIJMENI mezera ADRESA mezera PSC

Příklad: Dobrodruh Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 25363

720p 480p 360p 240p

Představujeme ABC Speciál Zápisník dobrodruha • Zdroj: ABC

Cena každé přijaté SMS je 60 Kč. Provozuje CZECH NEWS CENTER a.s. (dále jen Provozovatel), infolinka 296 363 199 ve všední dny 8 -16 hod., www.platmobilem.cz, mobil@cncenter.cz

Objednaný speciál bude doručen do Vaší schránky do 10 pracovních dnů od potvrzení SMS. Pro objednání publikace formou SMS je nutné mít aktivovány prémiové zprávy, o tuto službu si můžete zažádat u svého operátora.

Zákazník, který zašle objednací SMS podle některého z výše uvedených návodů (dále Objednatel), dává Provozovateli souhlas se zpracováním jeho osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, telefonní číslo a adresa, eventuelně jiné Objednatelem sdělené kontaktní údaje, za účelem vyřízení objednávky a rovněž k marketingovým aktivitám Organizátora nebo jiných osob. Objednatel rovněž dává souhlas s užitím svého telefonního čísla pro zasílání obchodních sdělení Provozovatele nebo jiných osob. Tyto souhlasy jsou poskytnuty na dobu neurčitou a Objednatel je oprávněn je kdykoli odvolat. Objednatel má právo na přístup ke svým osobním údajům.

Ukázky ze Zápisníku dobrodruha:

Klíčová slova:
ABC, ABC speciál, Zápisník dobrodruha