Výprava do budoucnosti

Sdílej
 
Časová schránka ABC Dne 21. července 2001 uloží redakce ABC v pražské zoologické zahradě do země časovou schránku se vzkazy budoucím generacím. Tato schránka bude vyzvednuta a otevřena v roce 2025. I vy máte možnost do ní uložit svůj osobní vzkaz.

Vzkazy můžete posílat dvojím způsobem

- poštou na korespondenčním lístku - prvních dvacet tisíc lístků uložíme do časové schránky. V roce 2025 budete číst vzkaz, který jste dnes psali vlastní rukou. Zprávy posílejte na adresu redakce: Žerotínova 38, 130 50 Praha 3, heslo - časová schránka - internetem - přesné instrukce pro zaslání zprávy najdete na našich internetových stránkách www.iABC.cz. Všechny elektronické pozdravy budou vypáleny na CD a společně s korespondenčními lístky uloženy v Časové schránce ABC Časová schránka ABC

Pozor!

Časová schránka ABCČasová schránka ABCAbychom váš vzkaz mohli v roce 2025 identifikovat, uveďte jméno a příjmení. Zpráva by měla obsahovat například vzkaz vašim potomkům či další generaci čtenářů ABC, vaše přání nebo sen, který si chcete vyplnit nebo poselství lidem nového milénia. Můžete také psát své předpovědi - uhodnete, kdo se stane dalším prezidentem, jak se změní mapa světa, co bude největším objevem lidstva ...?


V dnešním ABC najdete na straně 18 druhou část soutěže o PlayStation 2 a další ceny. Dopisy všech účastníků soutěže budou uloženy v naší časové schránce. Zapojte se i vy a hrajte s námi!
VYUŽIJTE JEDINEČNÉ PŘÍLEŽITOSTI A NAPIŠTE POZDRAV MIMOTEMŠŤANŮM NEBO SAMI SOBĚ