Naši mají raději bráchu
Ahoj Mourrisone, já mám pocit, že naši maj raději bráchu, Pořád na mě křičí a za všechno můžu já. Ať udělám, co udělám. A taky je brácha miláček táty. Co mám dělat? Michal
Odpověď
Ahoj Michale, moc mě mrzí, že se takto v rodině cítíš a nechce se mi věřit, že by tomu tak bylo. I když to tak někdy možná nevypadá, rodiče mají všechny svoje děti stejně rádi. Možná má tatínek podobnou povahu jako bratr a tím mu může v různých reakcích více rozumět. Ty jsi možná odlišný a tím můžeš být pro tatínka méně čitelný. Předpokládám, že jsi starší ze sourozenců, protože ten většinou má podle rodičů „mít větší rozum“ a když se něco stane, většinou za to může. Nejlepší bude, když si s rodiči v klidu promluvíš a povíš jim o svých pocitech. Popravdě jim řekni, jak se cítíš, protože na svoje pocity má úplně každý nárok. Věřím, že o tom rodiče popřemýšlí a mnohé se změní. Mourrison