Těšila jsem se na Silvestra na hory, ale nikam nejedeme
Ahoj Mourrisone, chtěli jsme jet na Silvestra na hory a nakonec nikam nejedem. Prý kvůli těm opatřením. Strašně jsem se těšila na lyžování i kamarády. Danka
Odpověď
Ahoj Danko, rozumím ti. Situaci, kterou teď všichni po celém světě zažíváme, mnozí z nás prožíváme velmi těžko. Ze dne na den se nám všem změnil a otočil život o 180°. Kdyby ti někdo vloni touto dobou řekl, že nebudeš skoro rok chodit do školy, možná bys skákala radostí tři dny. A dnes? Hodně holek a kluků by dalo všechno jen za to, aby chodili do školy se svými kamarády a spolužáky a prožívali úplně obyčejné starosti. Kromě školy nemůžeme chodit do kroužků, za zábavou, za rodinou a teď ani na hory. I Silvestr bude jiný. Možná bys ho mohla oslavit s kamarády přes skype, budete tak spolu, akorát to lyžování musíte oželit. Neboj, zvládneš to a příští rok bude určitě o moc lépe. Mourrison