LEGO Marvel Super Heroes: Kostičkoví hrdinové jsou v pohodě

LEGO Marvel Super Heroes: Kostičkoví hrdinové jsou v pohodě
Sdílej
 
LEGO hry máme rádi, i když mají tendenci být stále stejné. Naštěstí Marvel Super Heroes přinesl svěží vítr a pro fanoušky komiksů je jednoznačnou povinností.

 

 

Hra perfektně využívá spojení LEGO kostek a hrdinů jako je Spider-Man, Iron Man, zelený Hulk, X-Meni nebo třeba i takový Ant-Man (mimochodem za dva roky se dočkáme filmového zpracování mravenčího muže).

Jako v jiných hrách z LEGO světa, i tady střídáte různé postavy. Každá ale umí svůj typický trik nebo má svou vlastní schopnost. Zatímco Hulk umí rozbíjet silné zdi, Spider-Man poletuje na pavoučích vláknech městem. Iron Man létá jiným způsobem, kapitán Amerika hází svůj ikonický štít. Postav je neskutečné množství a kupodivu to nijak neubírá na příběhu. Perfektně funguje, přestože se na obrazovce střídá jeden hrdina za druhým. Neustále se děje něco nového a neotřelého.

Hodně nás ale mrzí, že i tady se mluví. Autoři definitivně upustili od vymyšleného žvatlání, které bylo nadčasové. Nemuseli jste umět ani slovíčko cizího jazyka, abyste si hru užili. Nyní bohužel množství vtipů vyzní jen angličtinářům, což je velká škoda. Další výtka míří na nudné logické hádanky. Ty sice ředí množství úkolů založených na rozbíjení všeho, co vidíte, ale i tak nám zábavné nepřišly.

Přesto můžeme nové LEGO doporučit. Jestli jste navíc fanoušek komiksů, je jasné, že si hru maximálně užijete.

 

+ řada postav s různými schopnostmi, zábavný příběh, neustále se děje něco nového

- hra je pouze v angličtině, nudné hádanky


88 %


Platforma – PC, Xbox 360, PS3, Wii U

www.videogames.lego.com

 

 

Oficiální fotky senzačního setu Lego Simpsonovi

Oficiální fotky senzačního setu Lego Simpsonovi

Byli jsme v továrně na Lego minifigurky

Byli jsme v továrně na Lego minifigurky

Upoutávka na hru LEGO Hobit: Co tam chce to prase???

Upoutávka na hru LEGO Hobit: Co tam chce to prase???

Klíčová slova:
marvel, lego, hra
 

Články odjinud