Captain America je černý, Iron Man stříbrný, Thor je ženská!

Captain America je černý, Iron Man stříbrný, Thor je ženská!
Sdílej
 
Přichází noví Avengers. Vydavatelství Marvel představilo radikální změny, které se týkají jeho nejslavnějších postav.

 

 

Jedni z nejslavnějších super hrdinů se na komiksových stránkách dočkají radikálních změn. Thor bude žena, Captain America bude černý a Iron Man... má novou barvu zbroje. Změny se týkají i týmu Avengers a dojde k nim letos na podzim.

Původní Thor podle všeho z nějakého důvodu přestane být hodný typického kladiva Mjolnir. To tím pádem připadne ženě, které dříve zachránil život. Dotyčná v poctě Thorovi napodobí jeho styl oblékání a dokonce přijme jeho jméno – stane se novým Thorem! „Starý“ Thor ale bude mít k dispozici mýtickou sekeru.

 

Thor je žena! •  Marvel

 

Původní Captain America zase nějakým způsobem přijde o své schopnosti (respektive sérum, které z něj dělá super vojáka). Štít i jeho jméno převezme jeden z černých super hrdinů. Vypadá to, že nepůjde o nikoho jiného než o Falcona (viděli jsme ho ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera).

A co na to Iron Man? Vyrukuje se stříbrnou barvou zbroje a údajně pochybnými skutky vyvolanými stejně pochybnou motivací. Více se asi dozvíme až na podzim. Změny se ale každopádně týkají i týmu Avengers. Na obrázku zleva doprava: Medusa, Winter Soldier, Scarlet Witch, Angela, přebarvený Iron Man, nový Thor, nový Captain America, Dr. Strange, Inferno, Ant-Man a Deathlok (tak, jak je k vidění v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.).     První fotky Avengers a záporáka Ultrona!

První fotky Avengers a záporáka Ultrona!

Velká šestka Big Hero 6: Superhrdinové od Disneyho v prvním traileru

Velká šestka Big Hero 6: Superhrdinové od Disneyho v prvním traileru

Dr. Strange z Captain America 2 bude mít vlastní film

Dr. Strange z Captain America 2 bude mít vlastní film

Klíčová slova:
marvel, avengers
 

Články odjinud