Postavili jsme: LEGO Dům Simpsonových

Postavili jsme: LEGO Dům Simpsonových
Sdílej
 
Americká seriálová rodinka v dánském stylu - aneb dům rodiny Simpsonových jako LEGO. Jak to dopadne, když se spojí takové dvě legendy? Výborně!

 

 

 

Stavebnice je pojatá opravdu velkolepě, což zjistíte už při jejím rozbalení. Z krabice vytáhnete zhruba dvacet sáčků s kostičkami, každý z nich pak obsahuje ještě menší pytlíky s drobnými součástkami. Celkový počet dílků je úctyhodných 2 523! K tomu najdete hned tři návody o délce 250 stran. Zkrátka něco, co každému nadšenému staviteli rozproudí krev v žilách.

Nechybí snad žádný detail. Auto je nabořené, nad gaučem visí nemožný obraz plachetnice a na grilu se opékají klobásy. Nejkrásnější ale je, že přestože stavíte svět z televizního seriálu, jde o poctivé LEGO. Žádné unikátní velké dílky, které během chvilky secvaknete, ale nepřeberné množství univerzálních kostiček, které nakonec dají dohromady detailní repliku slavného kresleného obydlí.

Ze stavění jsme měli podobný pocit jako při pohledu na repliky slavných památek stojící v dánském Legolandu - že s touhle stavebnicí lze vytvořit opravdu cokoli. Simpsonovic dům je zkrátka luxusní sada určená pro ty největší fanoušky.

 

95 %

 

+ zábavná stavebnice, velký počet dílků, precizní detaily

- vysoká cena (okolo 6 000 Kč)


www.LEGO.czOficiální fotky senzačního setu Lego Simpsonovi

Oficiální fotky senzačního setu Lego Simpsonovi

LEGO příběh slibuje nový NINJAGO příběh: Protože nindža!

LEGO příběh slibuje nový NINJAGO příběh: Protože nindža!

Ujíždíme na kostkách: Na výstavě uvidíte i Potterovy LEGO Bradavice

Ujíždíme na kostkách: Na výstavě uvidíte i Potterovy LEGO Bradavice

 

Články odjinud