Pozor, přituhuje! Zapařili jsme: Batman Akrham Origins – Cold, Cold Heart

Pozor, přituhuje! Zapařili jsme: Batman Akrham Origins – Cold, Cold Heart
Sdílej
 
Tentokrát si posvítíme na nejnovější dodatek k poslednímu Batmanovi s podtitulem Cold, Cold Heart. Znovu se objevil Mr. Freeze...

 

 

Příběhová DLC (stažitelný dodatek) máme v redakci rádi. Většinou pěkně rozšíří děj a pro fanoušky jsou ideální příležitostí se znovu vrátit ke hře. Tentokrát si posvítíme na nejnovější dodatek k poslednímu Batmanovi s podtitulem Cold, Cold Heart. Znovu se objeví Mr. Freeze, kterého si fanoušci série mohou pamatovat z předchozího Arkham City. Příběh dodatku je asi nepřekvapí, protože Mr. Freeze je tu poměrně klasický.

 

 

Stejně je na tom hratelnost, která přináší v podstatě jen tři novinky, hlavně mrazící zbraň Freezových pohůnků. Ze začátku vás možná bude trochu rozčilovat, ale pokud se s ní naučíte zacházet, dá se dobře využít v boji. Další novinkou je vyhřívaný nový batmanovský oblek, s pomocí kterého necháte roztát letové stěny, nebo teplem naváděný batarang.

Cold, Cold Heart vám zabere zhruba čtyři hodiny. Kvůli své délce má celkem dobré tempo a akce je našlapaná hned v úvodu. Horší je to s koncem, kdy dodatku trochu dochází dech. Celkově je ale Cold, Cold Heart vcelku slušným DLC, který jistě udělá fanouškům radost. Závěrem připomínáme, že Cold, Cold Heart nelze spustit samostatně a musíte mít původní hru.

 

70 %

 

+ nová ledová zbraň, rychlé tempo

- novinek není mnoho, potěší hlavně zaryté fanoušky Batmana


Platforma – PC, PlayStation 3, Wii U, Xbox 360 

www.batmanarkhamorigins.comNetopýři útočí na Batman: Arkham Origins

Netopýři útočí na Batman: Arkham Origins

Hrátky s počítačem v ABC č. 25-26

Hrátky s počítačem v ABC č. 25-26

Kde Batman bere všechny ty úžasné hračky?!!!

Kde Batman bere všechny ty úžasné hračky?!!!

 

Články odjinud