Supermana a Batmana vystřídá tým Justice League

Supermana a Batmana vystřídá tým Justice League
Sdílej
 
Po netrpělivě očekávaném filmu se Supermanem a Batmanem se dočkáme regulérní týmovky, která chce "bojovat" s Avengers.

 

 

Tohle není zase tak velké překvapení. Pokračování Muže z oceli, ve kterém se Superman potká s Batmanem (čtěte tady), pak s Wonder Woman (čtěte tady) a objeví se v něm nejen Flash (čtěte tady), ale i Cyborg, by se samo o sobě mohlo jmenovat Justice League.

Superhrdinská týmovka, jež je největší konkurencí Avengers (mrkněte sem) a její příběhy známe i z komiksů v češtině (čtěte tady), se ale dočká vlastního filmu. Podle vedení studia Warner Bros. to bude někdy v roce 2018 – tedy dva roky po premiéře filmu Superman vs. Batman.

Ve hře přesto zůstává několik neznámých:

1. Bude se Supermanovo/Batmanovo první dobrodružství fakt jmenovat Superman vs. Batman? Vedení studia Warner Bros. o něm sice takhle mluvů, ale oficiální název zatím neexistuje.

2. Budet film Justice League režírovat Zack Snyder (Muž z oceli, Superman vs. Batman – ehm…)? Vedení studia Warner Bros. o něm mluví…

3. Jak se Justice League vypořádá s Green Lanternem? Zelený kosmický polda se speciálním prstenem měl svůj vlastní film už v roce 2011 a žádná velká (výdělečná) sláva to nebyla. Bude Green Lantern vůbec v Justice League???

4. Bude vůbec Justice League? Studio Warner Bros. se snaží dát film dohromady už několik let. Původně chtělo dokonce předběhnout Avengers, kteří měli premiéru v roce 2012. Warneři prudce šlápli na brzdu prakticky večer před tím, než tehdy padla první klapka.

5. Co na to Marvel a Avengers?    Captain America změří síly s Batmanem a Supermanem

Captain America změří síly s Batmanem a Supermanem

Nejnovější film s Batmanem sází na klasiku

Nejnovější film s Batmanem sází na klasiku

Batman letos oslaví 75 let, budou dva nové filmy: Blahopřejeme (si)!

Batman letos oslaví 75 let, budou dva nové filmy: Blahopřejeme (si)!

 

Články odjinud