Nový seriál Star Wars Povstalci startuje na Disney Channel už 5. října

Nový seriál Star Wars Povstalci startuje na Disney Channel už 5. října
Sdílej
 
Fanoušci Star Wars se konečně dočkali! Hodinovým speciálem startuje na Disney Cannel 5.10. v 9:30 nový seriál Star Wars Povstalci.

 

Advertisement 

Fanoušci Star Wars se konečně dočkali! Hodinovým speciálem startuje na Disney Cannel 5.10. v 9:30 nový seriál Star Wars Povstalci. Děj se odehrává 14 let po filmu Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů a pět let před událostmi filmu Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje. Na Youtube se můžete podívat na upoutávku:

 

 

 

 

 

Najdete tam také několik ukázek ze seriálu, který vypráví o počátku povstání proti Impériu. Jeho krutovláda zahalila dalekou galaxii do temnoty. Zbývá jen malá skupinka ukrytých rytířů Jedi. Zdá se, že proti Galaktickému impériu a Temné straně Síly není naděje. Jenže se objeví parta dobrodruhů na povstalecké lodi Stín.

Patří sem skvělá pilotka Hera, vůdce a rytíř Jedi jménem Kanan, silák Zeb, který doopravdy nesnáší Stormtroopery, dále půvabná expertka na výbušniny i milovnice umění Sabina. A robot Chopper, který někdy vypadá lehce zmateně, ale to je jen zdání. Později se k nim přidá Ezra, mazaný kluk a příležitostný zlodějíček.

 

Star Wars Povstalci: Seznamte se •  Disney Channel

 

O všech postavách se dozvíte víc na webových stránkách http://www.disney.cz/star-wars/povstalci. Vedle množství obrázků a popisů postav, zbraní i vesmírných lodí tam najdete videa a skvělé online hry s tematikou Star Wars.

Přidejte se k povstalcům a pomozte jim zažehnout jiskru rebelie, která by přinesla novou naději pro všechny obyvatele galaxie. Seriál má premiéru 5. října v 9:30 na Disney Channel. Nové díly bude Disney Channel vysílat od 19. října pravidelně každou neděli v 9:30 dopoledne.


Star Wars Povstalci: Seznamte se •  Disney ChannelStar Wars: Povstalci se blíží, už mají i český trailer a časovou osu

Star Wars: Povstalci se blíží, už mají i český trailer a časovou osu

Star Wars Epizoda VII: Ikonická stíhačka X-Wing vrací úder

Star Wars Epizoda VII: Ikonická stíhačka X-Wing vrací úder

Seriál Star Wars: Povstalci chce, ať se přidáte k Impériu!

Seriál Star Wars: Povstalci chce, ať se přidáte k Impériu!

Klíčová slova:
star wars
 

Články odjinud