Výsledky v semifinále soutěže Hodu vlaštovkou | Ábíčko.cz

Výsledky v semifinále soutěže Hodu vlaštovkou

Výsledky v semifinále soutěže Hodu vlaštovkou
Sdílej
 
Školní semifinále soutěže Hodu vlaštovkou je za námi. Přihlásil se rekordní počet škol a tím pádem se zúčastnil rekordní počet "hodařů".

 

Spousta akce v nejnovější upoutávce na Supermana

Spousta akce v nejnovější upoutávce na Supermana

 

 

       
Pořadové číslo    198    
ŠKOLA    ZŠ Čejkovická    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Roman Burda    
1. MÍSTO    30    Jáchym Müller
2. MÍSTO    18    Zdenka Trautmannová
3. MÍSTO    12    Marek Hruška

        
Pořadové číslo    80    
ŠKOLA    ZŠ Chýnov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Hana Kášková    
1. MÍSTO    29,05    Sebastian Turčáni
2. MÍSTO    23,3    Petr Fučík
3. MÍSTO    18,7    Tomáš Hes


        
Pořadové číslo    15    
ŠKOLA    ŠD Nový Jičín    
KONTAKTNÍ OSOBA    Martina Kováčiková    
1. MÍSTO    28,2    Lukáš Kalich
2. MÍSTO    23,7    Ondřej Kozák
3. MÍSTO    22,9    Matyáš Holáň
        
        
Pořadové číslo    1    
ŠKOLA    ZŠ Laškov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Jarmila Bednářová    
1. MÍSTO    10,9    Eliška Urbanová
2. MÍSTO    10,3    Štěpánka Kopečná
3. MÍSTO    9,66    Klárka Chytilová
        
Pořadové číslo    2    
ŠKOLA    ZŠ Kojetice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Zuzana Langrová    
1. MÍSTO    12    Petr Martínek
2. MÍSTO    8,2    Radka Zrzavá
3. MÍSTO    7,9    Petr Kršňák
        
Pořadové číslo    3    
ŠKOLA    ZŠ Otrokovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Pavlína Herentinová    
1. MÍSTO    13,4    Zlatohlávek
2. MÍSTO    12,1    Samohýl
3. MÍSTO    12    Kresa
        
Pořadové číslo    4    
ŠKOLA    ZŠ Partutovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Lucie Haitlová    
1. MÍSTO    7,68    Tonda Bajer
2. MÍSTO    7,43    Paťa Vykopalová
3. MÍSTO    7,17    Jakub Vašina
        
Pořadové číslo    5    
ŠKOLA    ZŠ Dobkovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Nora Kalašová    
1. MÍSTO    10    Jan Kalaš
2. MÍSTO    8,4    Adam Závěrka
3. MÍSTO    7    Nela Dvořáková
        
Pořadové číslo    6    
ŠKOLA    ZŠ Vítkov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Blanka Sedlaříková    
1. MÍSTO    13    Garner Dominik
2. MÍSTO    10,2    Škuta Vojtěch
3. MÍSTO    9,5    Tobolíková Kristina
        
Pořadové číslo    7    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Hradec Králové, Úprkova 1    
KONTAKTNÍ OSOBA    Václav Kuřík    
1. MÍSTO    14,1    Lukáš Tláskal
2. MÍSTO    9,5    Anička Šolcová
3. MÍSTO    8,3    Matyáš Marek
        
Pořadové číslo    8    
ŠKOLA    Speciální základní a mateřská škola Varnsdorf    
KONTAKTNÍ OSOBA    J. Bezděk    
1. MÍSTO    10,38    Marcel Stankovič
2. MÍSTO    9,6    Jirka Sivák
3. MÍSTO    9,1    Robin Danko
        
Pořadové číslo    9    
ŠKOLA    ZŠ, MŠ Blansko    
KONTAKTNÍ OSOBA    Alena Klimešová    
1. MÍSTO    10    Vojta Tyleček
2. MÍSTO    9,5    David Vychodil
3. MÍSTO    9,5    Michal Dražil
        
Pořadové číslo    10    
ŠKOLA    ZŠ a ZUŠ Petřvald    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Lehnerová    
1. MÍSTO    16,6    Adéla Szotkovská
2. MÍSTO    13,2    Dominik Čelechovský
3. MÍSTO    12,3    Tereza Cibová
        
Pořadové číslo    11    
ŠKOLA    ZŠ J.E. Prukyně Libochovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Eva Štorová    
1. MÍSTO    17,1    Sára Ilmanová
2. MÍSTO    13,6    Jakub Nase
3. MÍSTO    12,9    Eliška Krobová
        
Pořadové číslo    12    
ŠKOLA    ZŠaMŠ Větřní    
KONTAKTNÍ OSOBA    Tomáš Bicek    
1. MÍSTO    13,6    David Kopřiva
2. MÍSTO    13,1    Miroslav Sivák
3. MÍSTO    12,8    Václav Matoušek
        
Pořadové číslo    13    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Damníkov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Dagmar Habrmanová    
1. MÍSTO    11,9    Marek Holeček
2. MÍSTO    9,2    9,2
3. MÍSTO    8,6    8,6
        
Pořadové číslo    14    
ŠKOLA    ZŠ Lhota    
KONTAKTNÍ OSOBA    Simona Bočková    
1. MÍSTO    8,7    Tomáš Krchňáček
2. MÍSTO    7,42    Ondřej Novotný
3. MÍSTO    7,32    David Matuštík

        
Pořadové číslo    16    
ŠKOLA    ZŠ Bludov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Iveta Šejnohová    
1. MÍSTO    15,8    Miroslav Tichý
2. MÍSTO    12,7    Miroslav Snášel
3. MÍSTO    10,6    David Morávek
        
Pořadové číslo    17    
ŠKOLA    ZŠ Ostrava - Slezská Ostrava    
KONTAKTNÍ OSOBA    Pavel Molnár    
1. MÍSTO    13,67    Jonáš Sieja
2. MÍSTO    11,39    Adam Grygar
3. MÍSTO    10,71    Vít Skokan
        
Pořadové číslo    18    
ŠKOLA    ZŠ Hvozdná    
KONTAKTNÍ OSOBA    Šárka Lošťáková    
1. MÍSTO    11,37    David Langr
2. MÍSTO    8,08    Monika Antoláková
3. MÍSTO    7,41    Filip Hrazdira
        
Pořadové číslo    19    
ŠKOLA    ZŠ Sluhy    
KONTAKTNÍ OSOBA    Zděnka Šerclová    
1. MÍSTO    16,5    David Pekař
2. MÍSTO    10,65    Rudolf Báča
3. MÍSTO    9,6    Maxim Kovář
        
Pořadové číslo    20    
ŠKOLA    ZŠ praktická Bochov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Věra Sosnovcová    
1. MÍSTO    11,87    Marie Šujanová
2. MÍSTO    11,59    Jiří Dušek
3. MÍSTO    8,79    Jiří Gronzár
        
Pořadové číslo    21    
ŠKOLA    ZŠ Slunce    
KONTAKTNÍ OSOBA    T. Karásková    
1. MÍSTO    11,21    Jiří Veselý
2. MÍSTO    11,13    Václav Nauš
3. MÍSTO    9    Pavel Jirotka
        
Pořadové číslo    22    
ŠKOLA    ZŠ Ústí nad Labem    
KONTAKTNÍ OSOBA    Zbyněk Pazdera    
1. MÍSTO    17,1    Nikolas Polák
2. MÍSTO    12,3    Milan Hanzel
3. MÍSTO    12    Jakub Pospíšil
        
Pořadové číslo    23    
ŠKOLA    ZŠ J.A. Komenského, Brno    
KONTAKTNÍ OSOBA    m. Hopjanová    
1. MÍSTO    14    Michael Trávníček
2. MÍSTO    11,6    René Horváth
3. MÍSTO    11,5    Klára Ševčíková
        
Pořadové číslo    24    
ŠKOLA    ZŠ Mnichovo Hradiště    
KONTAKTNÍ OSOBA    Soňa Razáková    
1. MÍSTO    18,3    Pavel Košnar
2. MÍSTO    14,3    Marek Mirga
3. MÍSTO    9,6    Pavel Giňa
        
Pořadové číslo    25    
ŠKOLA    ZŠ Dobříš    
KONTAKTNÍ OSOBA    Lubomír Mikolášek    
1. MÍSTO    10,5    Mikysa
2. MÍSTO    9,56    Housa
3. MÍSTO    7,44    Martínková
        
Pořadové číslo    26    
ŠKOLA    ZŠ Vlašim Vorlina    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Semrádová    
1. MÍSTO    12,2    Zuzana Fialová
2. MÍSTO    11,9    Štěpán Dvořák
3. MÍSTO    10,9    Lída Brýlová
        
Pořadové číslo    27    
ŠKOLA    ZŠ Nezamyslice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Fialová    
1. MÍSTO    22,5    Ondřej Přida
2. MÍSTO    21    Tereza Račanská
3. MÍSTO    20    Natálie Janoušková
        
Pořadové číslo    28    
ŠKOLA    ZŠ Klášterec nad Orlicí    
KONTAKTNÍ OSOBA    Yvona Franková    
1. MÍSTO    12,3    Veronika Dolečková
2. MÍSTO    12,1    Richard Plevák
3. MÍSTO    10,3    Šimon Dragonides
        
Pořadové číslo    29    
ŠKOLA    ZŠ Ke Studánce, Orlová Lutyně    
KONTAKTNÍ OSOBA    Renáta Křehlíková    
1. MÍSTO    9,92    Tobiáš Kopáček
2. MÍSTO    8,9    Sabrina Pěgřimačpví
3. MÍSTO    8,52    Nela Michalíková
        
Pořadové číslo    30    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Valašské Meziříčí    
KONTAKTNÍ OSOBA    Roman Petružela    
1. MÍSTO    11,1    Iva Pernická
2. MÍSTO    7,2    Tomáš Loučka
3. MÍSTO    5    Jiří Jochec
        
Pořadové číslo    31    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Hořepník    
KONTAKTNÍ OSOBA    Milan Hupka    
1. MÍSTO    15,3    Pavla Krejčová
2. MÍSTO    12,2    Martin Severa
3. MÍSTO    11,9    Lukáš Hrubý
        
Pořadové číslo    32    
ŠKOLA    ZŠ Most    
KONTAKTNÍ OSOBA    Oksana Pavlicová    
1. MÍSTO    18,5    Alexandr Makula
2. MÍSTO    16    Marek Synek
3. MÍSTO    15,6    Lukáš Cibrik
        
Pořadové číslo    33    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Jarošov nad Nežárkou    
KONTAKTNÍ OSOBA    Alena Petrasová    
1. MÍSTO    12,1    Jakub Hembera
2. MÍSTO    11,25    Denis Bartek
3. MÍSTO    10,75    Kristýna Vetýšková
        
Pořadové číslo    34    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Jistota o.p.s. Prostějov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Martina Chrenová    
1. MÍSTO    9,9    Diego Pilar
2. MÍSTO    9    Jan Kovařík
3. MÍSTO    8,6    Jiří Kyselák
        
Pořadové číslo    35    
ŠKOLA    Základní škola Loučka    
KONTAKTNÍ OSOBA    Pavel Čučka    
1. MÍSTO    15,08    Marek Juršták
2. MÍSTO    10,9    Ondřej Dohna
3. MÍSTO    10,45    Zdeněk Bártek
        
Pořadové číslo    36    
ŠKOLA    ZŠ MŠ Malonty    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Stejskalová    
1. MÍSTO    18,1    Jiří Kubát
2. MÍSTO    17,5    Pavel Hekerle
3. MÍSTO    17    Daniel Levý
        
Pořadové číslo    37    
ŠKOLA    MŠ a ZŠ Žalešice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Pavel Kučera    
1. MÍSTO    18,8    David Kučera
2. MÍSTO    16,1    Arpád Balog
3. MÍSTO    13,4    Robert Horvát
        
Pořadové číslo    38    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Petrohrad    
KONTAKTNÍ OSOBA    Věra Sokolová    
1. MÍSTO    16,2    Milan Kováč
2. MÍSTO    14,2    Jakub Domabyl
3. MÍSTO    9,8    Jan Černý
        
Pořadové číslo    39    
ŠKOLA    ZŠ Příbram - Březové Hory    
KONTAKTNÍ OSOBA    Pavla  Vojtíšková    
1. MÍSTO    11    Tomáš Krotíl
2. MÍSTO    10,1    Vojtěch Novák
3. MÍSTO    9,1    Marie Pazderková
        
Pořadové číslo    40    
ŠKOLA    ZŠ Ostrava - Nádražní    
KONTAKTNÍ OSOBA    Katka Čecháčková    
1. MÍSTO    16    Sára Pavlicová
2. MÍSTO    15,75    Filip Cabák
3. MÍSTO    9,6    Tereza Fikoczková
        
Pořadové číslo    41    
ŠKOLA    ZŠ Hořovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Václav Štochl    
1. MÍSTO    20,2    Dominik Mottl
2. MÍSTO    17,25    Josef Oláh
3. MÍSTO    16,41    Dominik Volmut
        
Pořadové číslo    42    
ŠKOLA    ZŠ v Žihli    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Šikýřová    
1. MÍSTO    13,93    Vasil Trush
2. MÍSTO    13,33    Lukáš Mainer
3. MÍSTO    11,84    Stanislav Tureček
        
Pořadové číslo    43    
ŠKOLA    ZŠ Praktická Jaroměř    
KONTAKTNÍ OSOBA    Vladimíra Poláková    
1. MÍSTO    18    Kristián Tomulík
2. MÍSTO    18    Nikolas Husár
3. MÍSTO    17    Milan Vavrek
        
Pořadové číslo    44    
ŠKOLA    ZŠ Sobotka    
KONTAKTNÍ OSOBA    Břetislav Šimral    
1. MÍSTO    24,3    Jan Šaradin
2. MÍSTO    23,5    Petr Pipek
3. MÍSTO    19,5    Jindra Bartko
        
Pořadové číslo    45    
ŠKOLA    ZŠ Terezín    
KONTAKTNÍ OSOBA    Klára Wasylyszynová    
1. MÍSTO    17,5    Štěpán Pém
2. MÍSTO    15    Luděk Šimkovič
3. MÍSTO    10,5    Ondřej Nejedlý
        
Pořadové číslo    46    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Košetice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Pavlína Zajícová    
1. MÍSTO    13,5    Vojtěch Hrabánek
2. MÍSTO    11,5    Martin Bui Anh Duc
3. MÍSTO    10    Tomáš Roh
        
Pořadové číslo    47    
ŠKOLA    ZŠ, MŠ a DD Zábřeh    
KONTAKTNÍ OSOBA    Marie Pěničková    
1. MÍSTO    14,9    Tomáš Lasota
2. MÍSTO    14,8    František Diro
3. MÍSTO    8,2    Jan Košík
        
Pořadové číslo    48    
ŠKOLA    ZŠ Sion    
KONTAKTNÍ OSOBA    Kateřina Pohanková    
1. MÍSTO    14,8    Michael Tomš
2. MÍSTO    12,7    Jáchym Bednář
3. MÍSTO    11,7    Filip Truhlář
        
Pořadové číslo    49    
ŠKOLA    ZŠ Prosiměřice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Dana Zezulová    
1. MÍSTO    13,3    Petr Novák
2. MÍSTO    12    Ondřej Dvořák
3. MÍSTO    11    Jan Šigut
        
Pořadové číslo    50    
ŠKOLA    DD Žatec    
KONTAKTNÍ OSOBA    Šárka Tothová    
1. MÍSTO    15,4    Jan Turták
2. MÍSTO    11    Věra Čipčalová
3. MÍSTO    10,4    Robin Baláž
        
Pořadové číslo    51    
ŠKOLA    ZŠ Vlkoš    
KONTAKTNÍ OSOBA    Hana Apoleníková    
1. MÍSTO    13,5    Jakub Kučera
2. MÍSTO    9,8    Filip Tomšů
3. MÍSTO    6,8    Lenka Kuželová
        
Pořadové číslo    52    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Babice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Petra Palůchová    
1. MÍSTO    13,9    David Čikl
2. MÍSTO    10,9    Pavel Hricišin
3. MÍSTO    10,6    Marek Čikl
        
Pořadové číslo    53    
ŠKOLA    Masarykova ZŠ Návsí    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Křoková    
1. MÍSTO    12,4    Jakub Szuska
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    54    
ŠKOLA    ZŠ Jablunkov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Eva Lysková    
1. MÍSTO    19,9    Martin Lysek
2. MÍSTO    15    Elen Przepiporová
3. MÍSTO    14,4    Petr Pindej
        
Pořadové číslo    55    
ŠKOLA    ZŠ Ludgeřovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Edita Przybylová    
1. MÍSTO    19,3    Kryštof Bauer
2. MÍSTO    14,1    David Morys
3. MÍSTO    13,32    Jan Chorovský
        
Pořadové číslo    56    
ŠKOLA    ŠD Bohuslavice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Milena Rydlová    
1. MÍSTO    14,3    Jan Prokeš
2. MÍSTO    13,3    Eliáš Hladík
3. MÍSTO    11,6    Jakub Veselovský
        
Pořadové číslo    57    
ŠKOLA    ZŠ T.G.M. Hrušovany u Brna    
KONTAKTNÍ OSOBA    Lubomír Šimovec    
1. MÍSTO    14,3    Dominik Suchánek
2. MÍSTO    13,4    Vojtěch Hejduk
3. MÍSTO    12,5    Patrik Čaněk
        
Pořadové číslo    58    
ŠKOLA    ZŠ Česká Třebová    
KONTAKTNÍ OSOBA    Lenka Elblová    
1. MÍSTO    14    Ivan Vocl
2. MÍSTO    11,7    Petr Šlapal
3. MÍSTO    9,5    Pavel Imrich
        
Pořadové číslo    59    
ŠKOLA    ZŠ T.G.M. Moravský Žižkov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Soňa Osičková    
1. MÍSTO    20    Jakub Maděra
2. MÍSTO    11    Vít Osička
3. MÍSTO    9,5    Lenka Uhlíková
        
Pořadové číslo    60    
ŠKOLA    ZŠ Šebkovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Ivana Bustová    
1. MÍSTO    18    Jakub Uhlíř
2. MÍSTO    13,6    Vojta Němec
3. MÍSTO    12,2    Adéla Honzíková
        
Pořadové číslo    61    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Žabeň    
KONTAKTNÍ OSOBA    Hana Smolánová    
1. MÍSTO    8,67    Ondřej Voleník
2. MÍSTO    8,16    Filip Klega
3. MÍSTO    6,6    Dominik Sabo
        
Pořadové číslo    62    
ŠKOLA    ZŠ Sopotnice    
KONTAKTNÍ OSOBA    František Zeman    
1. MÍSTO    11,8    Radim Mlčůch
2. MÍSTO    10,44    Tomáš Pinkava
3. MÍSTO    9,2    Dominik Pavlínek
        
Pořadové číslo    63    
ŠKOLA    ZŠ Slovanka    
KONTAKTNÍ OSOBA    Zdeňa Krausová    
1. MÍSTO    14,32    Lukáš Ležák
2. MÍSTO    12,26    Štěpánka Štraubová
3. MÍSTO    11,9    Filip Fišar
        
Pořadové číslo    64    
ŠKOLA    ZŠ Kouřim    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Ležalová    
1. MÍSTO    11,1    Tereza Dyškantová
2. MÍSTO    9,27    Václav Dyškant
3. MÍSTO    7,74    David Vokoun
        
Pořadové číslo    65    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ logopedicá    
KONTAKTNÍ OSOBA    Petra Machálková    
1. MÍSTO    10    Kohoutová Nikola
2. MÍSTO    10    Lukáš Hartmann
3. MÍSTO    10    Lukáš Matys
        
Pořadové číslo    66    
ŠKOLA    ZŠ Nekoř    
KONTAKTNÍ OSOBA    Petr Bouška    
1. MÍSTO    18,4    Veronika Tauchmanová
2. MÍSTO    16,5    Saumel Zamazal
3. MÍSTO    14    Tobiáš Malý
        
Pořadové číslo    67    
ŠKOLA    ZŠ Drnovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Miroslav Zemánek    
1. MÍSTO    18,5    Vlastimil Češek
2. MÍSTO    15,1    Jakub Vlček
3. MÍSTO    14,3    Petr Klement
        
Pořadové číslo    68    
ŠKOLA    ŠD a ZŠ Svítkov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Marcela Petrová    
1. MÍSTO    11    Ondřej Benda
2. MÍSTO    10,25    Denisa Letková
3. MÍSTO    8,8    Radka Stránská
        
Pořadové číslo    69    
ŠKOLA    ZŠ Stráž    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jaroslava Pachlová    
1. MÍSTO    14,05    Matěj Končický
2. MÍSTO    13,3    Marcel Vlček
3. MÍSTO    11,5    Jiří Brada
        
Pořadové číslo    70    
ŠKOLA    ZŠ Kravsko    
KONTAKTNÍ OSOBA    Blanka Vocílková    
1. MÍSTO    12    Roman Vala
2. MÍSTO    11    Luděk Doležal
3. MÍSTO    10,8    Jiří Šrůtka
        
Pořadové číslo    71    
ŠKOLA    ZŠ Kujavy    
KONTAKTNÍ OSOBA    Lucie Kozelská     
1. MÍSTO    11,32    Jaroslav Návrat
2. MÍSTO    8,74    Lukáš Zajíček
3. MÍSTO    8,56    Jan Hoblík
        
Pořadové číslo    72    
ŠKOLA    ZŠ Kostelec nad Černými lesy    
KONTAKTNÍ OSOBA    Renata Pacalová    
1. MÍSTO    9,3    Karel Soukenka
2. MÍSTO    9    Šářka Rychtaříková
3. MÍSTO    7,7    Mirek Pokorný
        
Pořadové číslo    73    
ŠKOLA    ZŠ Pardubice, Závodu míru     
KONTAKTNÍ OSOBA    Marta Škodová    
1. MÍSTO    15,58    Klára Svobodová
2. MÍSTO    14,44    Jan Sadovský
3. MÍSTO    11,25    Nela Novotná
        
Pořadové číslo    74    
ŠKOLA    ZŠ Strossmayerovo náměstí    
KONTAKTNÍ OSOBA    Renata Mrštná    
1. MÍSTO    8,9    Grece Sabolová
2. MÍSTO    6,46    Jan Juračka
3. MÍSTO    4,7    Tomáš Manh Dinh
        
Pořadové číslo    75    
ŠKOLA    ZŠ Dolní Benešov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Lucie Stromská    
1. MÍSTO    12    Martin Buchl
2. MÍSTO    11    Veronika Kozelková
3. MÍSTO    10    Kateřina Suchánková
        
Pořadové číslo    76    
ŠKOLA    ZŠ Litovel    
KONTAKTNÍ OSOBA    Alena Albrechtová    
1. MÍSTO    13    Martin Kalousek
2. MÍSTO    11,8    Matyáš Skopal
3. MÍSTO    10    Robert Libra
        
Pořadové číslo    77    
ŠKOLA    ZŠ Litultovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Lenka Krömerová    
1. MÍSTO    10    Jan Vítek
2. MÍSTO    9,1    Adéla Dluhošová
3. MÍSTO    8,3    Klára Beníšková
        
Pořadové číslo    78    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Chrášťany    
KONTAKTNÍ OSOBA    Eva Divišovská    
1. MÍSTO    14,8    Jan Doležal
2. MÍSTO    13    Eva Čislinská
3. MÍSTO    10,6    Václav Kučera
        
Pořadové číslo    79    
ŠKOLA    ZŠ Nová Lhota    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Švrčková    
1. MÍSTO    8,4    Lukáš Lukšík
2. MÍSTO    6,6    Zdeněk Šajdler
3. MÍSTO    6,5    Patrik Žiga







        
Pořadové číslo    81    
ŠKOLA    Zš a MŠ Řečice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Romana Poulová    
1. MÍSTO    9,9    Josef Tuček
2. MÍSTO    9    Šustáčková Marta
3. MÍSTO    7,3    Hedvika Veselá
        
Pořadové číslo    82    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Písečná    
KONTAKTNÍ OSOBA    Marie Ligocká    
1. MÍSTO    13,8    Petr Benek
2. MÍSTO    11,3    Daniel Brůža
3. MÍSTO    11,1    Kristián
        
Pořadové číslo    83    
ŠKOLA    ZŠ Sebranice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Hana Preclíková    
1. MÍSTO    16,17    Tomáš Doseděl
2. MÍSTO    14,85    Vladimír Barcal
3. MÍSTO    14,83    David Vraspír
        
Pořadové číslo    84    
ŠKOLA    ZŠ Horka nad Moravou    
KONTAKTNÍ OSOBA    Miluše Žitníková    
1. MÍSTO    11    Svatava Křůmalová
2. MÍSTO    6,9    František Dvořák
3. MÍSTO    6    Nikol Melicharová
        
Pořadové číslo    85    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Vacov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Pavlína Kopáčiková    
1. MÍSTO    22,1    Karel Němec
2. MÍSTO    19,2    Jiří Bubík
3. MÍSTO    18,7    Dominik Holub
        
Pořadové číslo    86    
ŠKOLA    ZŠ praktická Kralovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Martin Fazekaš    
1. MÍSTO    14    Ivan Ondič      
2. MÍSTO    11,9    Martin Bílý       
3. MÍSTO    10,4    Miroslav Hospr
        
Pořadové číslo    87    
ŠKOLA    ZŠ Mohelno    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Hana Mášová     
1. MÍSTO    20    Pavel Šanda, Martin Dvořák
2. MÍSTO    15,8    Milan Knotek
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    88    
ŠKOLA    ZŠ Vysoký Újezd    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Iveta Wintrová    
1. MÍSTO    15    Lukáš Hůla
2. MÍSTO    12,6    Robert Amrož
3. MÍSTO    10,4    Barbora Růžičková
        
Pořadové číslo    89    
ŠKOLA    Základní škola Trivium Plus     
KONTAKTNÍ OSOBA    Luboš Kubáček    
1. MÍSTO    15    Matyáš Nebeský, Monika Prázová
2. MÍSTO    13,51    Michal Netík
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    90    
ŠKOLA    ZŠ Čeladná     
KONTAKTNÍ OSOBA    Martina Marková    
1. MÍSTO    10    D. Chýlek
2. MÍSTO    9,5    R. Charvat
3. MÍSTO    9,3    D. Kurečka
        
Pořadové číslo    91    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Rožná    
KONTAKTNÍ OSOBA    Stanislava Sýkorová    
1. MÍSTO    13,6    Michal Šimek
2. MÍSTO    8,8    Aneta Janečková
3. MÍSTO    6,9    Veronika Holasová
        
Pořadové číslo    92    
ŠKOLA    Základní škola Záryby    
KONTAKTNÍ OSOBA    Miroslava Jasenská    
1. MÍSTO    11,61    Daniel Ofrym
2. MÍSTO    10,97    Martin Řehák
3. MÍSTO    10,5     Karel Mereček
        
Pořadové číslo    93    
ŠKOLA    ZŠ Ronov nad Doubravou    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Jan Havránek    
1. MÍSTO    14    Lukáš Studnička
2. MÍSTO    13,05    Radek Brom
3. MÍSTO    11,05    René Pekarčík
        
Pořadové číslo    94    
ŠKOLA    ZŠ Moravské Málkovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Karel Jenerál    
1. MÍSTO    13,1    Kužílek Martin
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    95    
ŠKOLA    Základní škola a Mateřská škola Suchohrdly u Miroslavi    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Šárka Chaloupková    
1. MÍSTO    11,5    Milan Novák                   
2. MÍSTO    11,3    Kristián Schuttera         
3. MÍSTO    8,3    Nikol Bystrianská          
        
Pořadové číslo    96    
ŠKOLA    Základní škola Horní Jelení    
KONTAKTNÍ OSOBA    Pavla Nádeníková    
1. MÍSTO    16,5    Dan Kadrmas
2. MÍSTO    14    Matěj Nádeník
3. MÍSTO    12    Robert Burcal
        
Pořadové číslo    97    
ŠKOLA    Základní škola a Mateřská škola Linhartice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Jiřina Holešovská    
1. MÍSTO    12,2    Dominika Fréharová
2. MÍSTO    12,1    Tereza Burešová
3. MÍSTO    11,8    Ondřej Šíp
        
Pořadové číslo    98    
ŠKOLA    ZŠ Proboštov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Marie Klasová    
1. MÍSTO    13,6    Jakub Markov
2. MÍSTO    12    Alex Tomeš
3. MÍSTO    11,6    Antonín Pánek
        
Pořadové číslo    99    
ŠKOLA    Základní škola Žatec    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Eva Šubrtová    
1. MÍSTO    17,5    Jana Jírová
2. MÍSTO    12,6    Michaela Horňáková
3. MÍSTO    12,5    Rudolf Chromý
        
Pořadové číslo    100    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Horní Planá    
KONTAKTNÍ OSOBA    Z.Sarauerová    
1. MÍSTO    12,5    Jan Novotný
2. MÍSTO    11,5    Filip Tóth
3. MÍSTO    11,1    Michal Mráz
        
Pořadové číslo    101    
ŠKOLA    Základní škola Dobruška    
KONTAKTNÍ OSOBA    Magdalena Hlavsová     
1. MÍSTO    20,46    Dominik Flígr
2. MÍSTO    19,54    Tomáš Preclík
3. MÍSTO    18,6    Matěj Smola
        
Pořadové číslo    102    
ŠKOLA    ZŠ Krahulčí    není v seznamu
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Prokopová    
1. MÍSTO    7    Martin Palán
2. MÍSTO        Tomáš Řezáč
3. MÍSTO        Marek Svačina
        
Pořadové číslo    103    
ŠKOLA    Základní škola a Mateřská škola Litvínov – Janov    
KONTAKTNÍ OSOBA    PhDr. Miroslava Holubová     
1. MÍSTO    18,4    Josef Hlaváč
2. MÍSTO    17,7    Denis Sinu
3. MÍSTO    16,4    Radek Kubač
        
Pořadové číslo    104    
ŠKOLA    ZŠ Chrast    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Jan Novák    
1. MÍSTO    10,45    Jakub Chaloupka
2. MÍSTO    10,02    Tomáš Nepivoda
3. MÍSTO    9,5    Hynek Steklý
        
Pořadové číslo    105    
ŠKOLA    Speciální základní škola Štětí    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Hana Moravcová    
1. MÍSTO    20,5    Tomáš Koubek
2. MÍSTO    14,3    Michal Zemánek
3. MÍSTO    12,7    Kryštof Balog
        
Pořadové číslo    106    
ŠKOLA    Základní škola Telnice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Petr Gabrhel    
1. MÍSTO    13,4    Jan Brát
2. MÍSTO    12,8    Marian Kyncl
3. MÍSTO    12,2    Marek Kratochvíl
        
Pořadové číslo    107    
ŠKOLA    ZŠ Zborovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Romana Cherynová    
1. MÍSTO    14,4    Marek Guláš
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    108    
ŠKOLA    Základní škola Včelákov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Jaroslav Prodělal    
1. MÍSTO    16,42    Lukáš Krátký
2. MÍSTO    13,35    Věra Beranová
3. MÍSTO    10,97     Vojtěch Vacek
        
Pořadové číslo    109    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Veřovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Dalibor Přibyla    
1. MÍSTO    20,8    Viktorie Káňová
2. MÍSTO    20,3    Tomáš Křížek    
3. MÍSTO    17,2    František Maciček
        
Pořadové číslo    110    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ s pol.jaz.vyuč    
KONTAKTNÍ OSOBA    Ksenia Stuchlik    
1. MÍSTO    17    Jacek Folwarczny
2. MÍSTO    10,9    Sebastian Malczyk
3. MÍSTO    10,5    Matyas Košttál
        
Pořadové číslo    111    
ŠKOLA    ZŠ Kostelec u Křížků     
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Alena Šreplová    
1. MÍSTO    12,8    Kryštof Jonáš
2. MÍSTO    12    Ondřej Kačírek
3. MÍSTO    11,75    Ondřej Moučka
        
Pořadové číslo    112    
ŠKOLA    Základní škola a Mateřská škola Ejpovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Eva Manclová    
1. MÍSTO    11,5    Jiří Levý
2. MÍSTO    10,4    Jan Vymazal
3. MÍSTO    10,1    Carmen Kovarski
        
Pořadové číslo    113    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Hoštejn    
KONTAKTNÍ OSOBA    Bc. Veronika Hegarová    
1. MÍSTO    15    Adam Cábel
2. MÍSTO    12,7    David Štajgl
3. MÍSTO    11,5    Simona Štajglová
        
Pořadové číslo    114    
ŠKOLA    Centrum sportu při ZŠ Velvary    
KONTAKTNÍ OSOBA    Dagmar Hubáčková    
1. MÍSTO    19,5    Jan Nídr
2. MÍSTO    18,8    Jakub Štefanik
3. MÍSTO    17,7    Lukáš Jirotka
        
Pořadové číslo    115    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Budíškovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Petra Andělová    
1. MÍSTO    9    Vojtěch Bartušek
2. MÍSTO    8    Vít Bajgl
3. MÍSTO    8    Anna Zazvorková
        
Pořadové číslo    116    
ŠKOLA    ZŠ Nezvěstice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Petra Pánková    
1. MÍSTO    12,53    Petra Šujancová
2. MÍSTO    12,3    Daniel Tyml
3. MÍSTO    12    Jiří Bloch
        
Pořadové číslo    117    
ŠKOLA    ZŠ - Dolní Chabry    
KONTAKTNÍ OSOBA    Olga Asingrová    
1. MÍSTO    11,6    Veronika Nerglová
2. MÍSTO    8,88    Rozálie Kopecká
3. MÍSTO    8,04    Martin Děver
        
Pořadové číslo    118    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Husova    
KONTAKTNÍ OSOBA    Roman Peška     
1. MÍSTO    16,2    Lukáš Douda
2. MÍSTO    15,08    Lukáš Zelinka
3. MÍSTO    13,3    Karel Zelinka
        
Pořadové číslo    119    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Troubsko    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Mitášová    
1. MÍSTO    9    František Křivánek
2. MÍSTO    7,8    Matyáš Zavadil
3. MÍSTO    7,2    Viktorie Kalovská
        
Pořadové číslo    120    
ŠKOLA    Základní škola Hlubočky - Mariánské Údolí    
KONTAKTNÍ OSOBA    Michaela Niklasová    
1. MÍSTO    15,66    Tomáš Bodinek
2. MÍSTO    13,21    Jakub Preč
3. MÍSTO    12,73    Martin Ambrož
        
Pořadové číslo    121    
ŠKOLA    ZŠ T.G.Masaryka    
KONTAKTNÍ OSOBA    Klára Střížová    
1. MÍSTO    16,1    Danek Socha
2. MÍSTO    13,4    Franta Svoboda
3. MÍSTO    12,4    Andrea Porubčanská
        
Pořadové číslo    122    
ŠKOLA    ZŠ Poběžovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Marie Pittnerová    
1. MÍSTO    15,3    Ludvík Pechovský
2. MÍSTO    14,2    Marek Červeňák
3. MÍSTO    12,1    Daniel Kočí
        
Pořadové číslo    123    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Chodová Planá    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Jan Ambrož    
1. MÍSTO    11,35    Jan Petrželka
2. MÍSTO    9,05    Angelika Otterová
3. MÍSTO    8,4    Iveta Dvořáková
        
Pořadové číslo    124    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Vranovice     
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. A. Lastomirská    
1. MÍSTO    21,3    Věroslav Přůdek
2. MÍSTO    18,66    Michal Páviš
3. MÍSTO    16,9    Věroslav Přůdek
        
Pořadové číslo    125    
ŠKOLA    ZŠ Budišov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Bc. Procházková Lenka    
1. MÍSTO    14,6    Jan Kolomazník
2. MÍSTO    14    Jaroslav Musil
3. MÍSTO    13    Martin Netík
        
Pořadové číslo    126    
ŠKOLA    25. základní škola, p.o    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Zdeněk Novák    
1. MÍSTO        neposlali výsledky, jen fotky
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    127    
ŠKOLA    Středisko volného času Sušice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Marie Ludvarová    
1. MÍSTO    12,4    David Šarina
2. MÍSTO    11,8    Vojtěch Sedláček
3. MÍSTO    11,5    Milan Sopek
        
Pořadové číslo    128    
ŠKOLA    ZÁKLADNÍ ŠKOLA VELKÉ CHVOJNO    
KONTAKTNÍ OSOBA    Ivana Pulchartová    
1. MÍSTO    12    DOMINIK VAŇÁČ            
2. MÍSTO    8,5    ONDRA BOUCHNER   
3. MÍSTO    7,5    DAVID  BOHM               
        
Pořadové číslo    129    
ŠKOLA    Základní škola Kosmonosy    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Křiváčková Jana    
1. MÍSTO    12,8    Pavel Jirák, Petr Krejčí
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    130    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Kunín    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Pavlína Gráfová    
1. MÍSTO    18    Robin Kouřil
2. MÍSTO    15,1    Radim Sokol
3. MÍSTO    15    Jan Hájek
        
Pořadové číslo    131    
ŠKOLA    Fakultní základní škola Brdičkova    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jiří Hornek / Mgr.Kamila Hubalovská    
1. MÍSTO    17,6    Martin Kočka
2. MÍSTO    12    Balík
3. MÍSTO    12    Majer
        
Pořadové číslo    132    
ŠKOLA    Základní škola a mateřská škola Rozstání    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Miloslava Vystavělová    
1. MÍSTO    14,3    Karolína Říčařová
2. MÍSTO    10    Petr Velen
3. MÍSTO    9,3    Lucie Hořavová
        
Pořadové číslo    133    
ŠKOLA    1. Základní škola Holešov    
KONTAKTNÍ OSOBA    PaedDr. Dvořáková Jaroslava    
1. MÍSTO    21,8    Jakub Ryška
2. MÍSTO    16,5    Marek Tatýrek
3. MÍSTO    13,5    Robert Paštěka
        
Pořadové číslo    134    
ŠKOLA    ZŠ Karla IV.    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jitka Bedenková    
1. MÍSTO    20,5    Jakub Kežovski
2. MÍSTO    13,2    Jakub Moucha
3. MÍSTO    11,7    Petr Lipčák
        
Pořadové číslo    135    
ŠKOLA    Speciální základní škola Augustina Bartoše    
KONTAKTNÍ OSOBA    Eva Jörková    
1. MÍSTO    13,05    Lukáš Nohejl
2. MÍSTO    13    Jakub Plíska
3. MÍSTO    9,6    Jakub Čtvrtečka
        
Pořadové číslo    136    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Radostín nad Oslavou    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Josef Fabík    
1. MÍSTO    23,2    neposlal konkrétní výsledky
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    137    
ŠKOLA    Dětský domov se školou, ZŠ a ŠJ    
KONTAKTNÍ OSOBA    Marek Plachý    
1. MÍSTO    16,3    Michal Tompich
2. MÍSTO    14,9    Josef Lagrun
3. MÍSTO    14,2    David Pelc
        
Pořadové číslo    138    
ŠKOLA    ZŠ praktická    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr.Marcela Prokůpková    
1. MÍSTO    15,2    Tomáš Lovász
2. MÍSTO    14     Roman Šarközi
3. MÍSTO    13,3    Miroslav Chromý
        
Pořadové číslo    139    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Darkovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Květa Michálková    
1. MÍSTO    9,4    Adam Dudek
2. MÍSTO    8,7    Ondra Wažik
3. MÍSTO    8,6    Kristýna Kadulová
        
Pořadové číslo    140    
ŠKOLA    1.ZŠ Plzeň    
KONTAKTNÍ OSOBA    Andrea Kokošková    
1. MÍSTO    18,97    Michal Mareš
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    141    
ŠKOLA    Základní školu Žerotínova    
KONTAKTNÍ OSOBA    Andrea Masaříková    
1. MÍSTO        jenom video
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    142    
ŠKOLA    ZŠ Zlatníky a Hodkovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Dana Hřídelová    
1. MÍSTO    7,3    Saša Maňhalová
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    143    
ŠKOLA    ZŠ Dr. M: Tyrše    
KONTAKTNÍ OSOBA    Irena Dušáková    
1. MÍSTO    11,2    Vojta
2. MÍSTO    10,8    Slámová
3. MÍSTO    10,7    Vlk
        
Pořadové číslo    144    
ŠKOLA    Základní a mateřská škola Mšené-lázně    
KONTAKTNÍ OSOBA    Olga Marejková    
1. MÍSTO    12,1    Pavel Šlégr
2. MÍSTO    8,3    Eliška Šedivá
3. MÍSTO    8,2    Václav Fiala
        
Pořadové číslo    145    
ŠKOLA    ZŠ Mazurská    
KONTAKTNÍ OSOBA    Láníková Zuzana    
1. MÍSTO        špatný formát
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    146    
ŠKOLA    ZŠ SNW náměstí Komenského     
KONTAKTNÍ OSOBA    Š. Štruplová    
1. MÍSTO    10,5    Jan Zeman, Filip kopřiva, Eliška Jirků
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    147    
ŠKOLA    ZŠ Hudlice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Vávrová Anna    
1. MÍSTO    13    Komenda
2. MÍSTO    12,4    Svoboda
3. MÍSTO    10,5    Záhrubský
        
Pořadové číslo    148    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice     
KONTAKTNÍ OSOBA    Hana Horáková    
1. MÍSTO    14,5    Adam Faluši
2. MÍSTO    9,46    Lukáš Bartoň
3. MÍSTO    9    Vojtěch Zapletal
        
Pořadové číslo    149    
ŠKOLA    Základní škola a Mateřská škola Sudoměřice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Hana Veselá     
1. MÍSTO    14,18    Josef Janeček
2. MÍSTO    13,12    Martin Podrazil
3. MÍSTO    11,95    Miroslav Noga
        
Pořadové číslo    150    
ŠKOLA    Církevní základní škola a mateřská škola ve Zlíně    
KONTAKTNÍ OSOBA    Lenka Slezáčková    
1. MÍSTO    13,33    Jakub Melichárek
2. MÍSTO    10,3    Michael Žůrek
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    151    
ŠKOLA    ZŠ Oldřišov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Tomáš Kupka    
1. MÍSTO    17,1     Marek Hřivnáč  
2. MÍSTO    16,2    Alexandr Godovský
3. MÍSTO    15,5    Robin Iglár
        
Pořadové číslo    152    
ŠKOLA    ZŠ Čechtice    
KONTAKTNÍ OSOBA    PaedDr. Dagmar Žáková    
1. MÍSTO    13    Aleš Halaška
2. MÍSTO    13    Adam Filip
3. MÍSTO    12    Jiří Šmolík
        
Pořadové číslo    153    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Miličín    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Slabá Janoutová    
1. MÍSTO    20,7    Štěpán Adámek
2. MÍSTO    19    Tomáš Babický
3. MÍSTO    13,3    Jana Maršálková
        
Pořadové číslo    154    
ŠKOLA    Základní škola a Mateřská škola Dolní Olešnice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Monika Páchniková    
1. MÍSTO    17,2    Kryštof Tázlar
2. MÍSTO    12,81    Adéla Jirková
3. MÍSTO    10,96    Sebastian Páchnik
        
Pořadové číslo    155    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Volenice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Ing. Mgr. Ivana Matějovicová    
1. MÍSTO    14    Elena Frassonová
2. MÍSTO    12,9    Aneta Verbná
3. MÍSTO    12,2    Tomáš Němec
        
Pořadové číslo    156    
ŠKOLA    MŠ a ZŠ Strážovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Hana Vašulková    
1. MÍSTO    15,3    Toník Jirousek
2. MÍSTO    12,5    Michal Karásek
3. MÍSTO    11,15    Jiří Procházka
        
Pořadové číslo    157    
ŠKOLA    Dětský domov, Základní škola,školní jídelna a školní družina Volyně    
KONTAKTNÍ OSOBA    Koubová Marie    
1. MÍSTO    12,84    Jiří Čech                  
2. MÍSTO    15,58    Josef Košík             
3. MÍSTO    12,17    Václav Lipták           
        
Pořadové číslo    158    
ŠKOLA    FZŠ Chodovická    
KONTAKTNÍ OSOBA    Kateřina Indráková    
1. MÍSTO    12,4    Jáchym Bureš
2. MÍSTO    10    Doan Hoang Ahn
3. MÍSTO    6,8    David Altner
        
Pořadové číslo    159    
ŠKOLA    Základní škola a Mateřská škola Červenka    
KONTAKTNÍ OSOBA    Romana Vičarová    
1. MÍSTO    12,4    Jakub Nýdecký
2. MÍSTO    12,4    Jan Dvorský
3. MÍSTO    12    Šárka Slováková
        
Pořadové číslo    160    
ŠKOLA    Školní družina při ZŠ U Krčského lesa    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jitka Traspová    
1. MÍSTO    12,1    Tomáš Noll
2. MÍSTO    10,8    Lucie Fusková
3. MÍSTO    8,8    Matěj Rejzek
        
Pořadové číslo    161    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Černčice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Miroslava Ježková    
1. MÍSTO    16,71    Jonáš Bočkay
2. MÍSTO    14,24    Jan Ježek
3. MÍSTO    13,78    Jeroným Effenberg
        
Pořadové číslo    162    
ŠKOLA    Základní škola a Mateřská škola Věžnice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Martin Hanák    
1. MÍSTO    7,8    Michal Mrkos
2. MÍSTO    7,6    Max Hanusek
3. MÍSTO    4,65    Magda Chalupníková
        
Pořadové číslo    163    
ŠKOLA    ZŠ A MŠ LEDČICE    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Martina Sypecká, Ivana Šindelářová    
1. MÍSTO    ¨15,8    Lukáš Florián
2. MÍSTO    15,2    Matyáš Reilich
3. MÍSTO    14,4    Jaroslav Jarůšek
        
Pořadové číslo    164    
ŠKOLA    Za ŠD při 2. ZŠ v Plzni    
KONTAKTNÍ OSOBA    Ivana Vodňanská    
1. MÍSTO    11,95    Lukáš Hajšman
2. MÍSTO    9,69    Ladislav Čákora
3. MÍSTO    9,45    Patrik Starec
        
Pořadové číslo    165    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Kontešinec    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jakub Mikeska    
1. MÍSTO    18,2    Kolonder
2. MÍSTO    17    Roman
3. MÍSTO    14,8    Kubica
        
Pořadové číslo    166    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Moravské Knínice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Hana Burianová    
1. MÍSTO    17,6    Martin Koláček
2. MÍSTO    15    Matyáš Štěpán, Jana Slámová
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    167    
ŠKOLA    Základní škola Divišov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jan Urban    
1. MÍSTO        špatný formát
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    168    
ŠKOLA    Základní škola TGM, Komenského 467    
KONTAKTNÍ OSOBA    Radka Králová    
1. MÍSTO    12,8    Petr Horák
2. MÍSTO    12,2    Dominik Dostrašil
3. MÍSTO    11,95    Jan Mariňák
        
Pořadové číslo    169    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Holoubkov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Culková    
1. MÍSTO    15,8    Ondřej Černý
2. MÍSTO    14,2    Adam Denisov
3. MÍSTO    11,1    Roman Gregor
        
Pořadové číslo    170    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Roman Olša    
1. MÍSTO    21,6    Veronika kokešová
2. MÍSTO    21,2    David Kacíř
3. MÍSTO    20,4    Jan Jasiok
        
Pořadové číslo    171    
ŠKOLA    Základní škola a Mateřská škola Liberec    
KONTAKTNÍ OSOBA    Novotná Michaela    
1. MÍSTO    13,3    Tomáš Jiránek
2. MÍSTO    8,9    Martin Šašek
3. MÍSTO    8,9    Justýna Popelková
        
Pořadové číslo    172    
ŠKOLA    ZŠ L. Svobody Rudíkov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Vladimír Kozlíček    
1. MÍSTO    19,5    Pavel Mejzlík
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    173    
ŠKOLA    Základní škola a Mateřská škola Višňové    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Jiří Beran    
1. MÍSTO    20,5    Radek Vondrák
2. MÍSTO    17,5    David Šenkyřík
3. MÍSTO    15,5    Stanislav Vérosta
        
Pořadové číslo    174    
ŠKOLA    ZŠ Bravantice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. S.Tulisová    
1. MÍSTO    12,6    Jakub Němec
2. MÍSTO    12,3    Vojtěch Kremzer
3. MÍSTO    10,7    Jakub Janoušek
        
Pořadové číslo    175    
ŠKOLA    ZŠ Habrmanova    
KONTAKTNÍ OSOBA    Vojtěch Srnský    
1. MÍSTO    13,7    Vycpálková Marie
2. MÍSTO        Jakub Jedlička
3. MÍSTO        Karolína Vaňousová
        
Pořadové číslo    176    
ŠKOLA    ZŠ Hustopeče nad Bečvou    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Naděžda Valoušková    
1. MÍSTO    15,1    Lukáš Hýža
2. MÍSTO    13,3    Jaroslav Juráň
3. MÍSTO    13,2    Pavel Waclav
        
Pořadové číslo    177    
ŠKOLA    1. základní škola T.G. Masaryka Milevsko    
KONTAKTNÍ OSOBA    PaedDr. Martin Hrych     
1. MÍSTO    13,8    Lukáš Chvojan
2. MÍSTO    10,1    Vojtěch Třešnička
3. MÍSTO    9,8    Miroslav Mošovský
        
Pořadové číslo    178    
ŠKOLA    Základní škola a Mateřská škola Sedlec    
KONTAKTNÍ OSOBA    M.Schallenbergerová    
1. MÍSTO    11,3    Martin Michálek
2. MÍSTO    10,3    Aneta Volaříková
3. MÍSTO    8    Emanuel Palínek
        
Pořadové číslo    179    
ŠKOLA    ZŠ Rajhradice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Celnarová Šárka    
1. MÍSTO    9,3    Jana Foretová
2. MÍSTO    8,25    Gábina Málková
3. MÍSTO    7,92    Jolana Tumová
        
Pořadové číslo    180    
ŠKOLA    Základní škola a mateřská škola Rybná nad Zdobnicí    
KONTAKTNÍ OSOBA    Bc. Silvie Pecháčková     
1. MÍSTO    8,1    Ondřej Bezdíček
2. MÍSTO    7,94    Karolína Hovorková
3. MÍSTO    6,94    Patrik Čmuchálek
        
Pořadové číslo    181    
ŠKOLA    ZŠ Blatec    
KONTAKTNÍ OSOBA    Indráková Michaela    
1. MÍSTO        špatný formát
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    182    
ŠKOLA    Základní a mateřská škola    
KONTAKTNÍ OSOBA    Ludmila Křížová    
1. MÍSTO    13,3    František Foltyn
2. MÍSTO    11    Martin maňásek
3. MÍSTO    8    Nikola Svobodová
        
Pořadové číslo    183    
ŠKOLA    ŠD při ZŠ Dolní Životice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Šustrová, Ivana Schwanová    
1. MÍSTO    15    Zbyněk Matějek
2. MÍSTO    13,5    Adam Drobný
3. MÍSTO    11,9    Stanislav Matějek
        
Pořadové číslo    184    
ŠKOLA    Základní škola a mateřská škola Brzkov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Martin Hanák    
1. MÍSTO    7,26    Martin Vanický
2. MÍSTO    6,84    Jan Beneš
3. MÍSTO    6,75    Marek Bárta
        
Pořadové číslo    185    
ŠKOLA    ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí    
KONTAKTNÍ OSOBA    František Ježek    
1. MÍSTO    19,1    Simona Motyčková
2. MÍSTO    17,42    Martin Bartoš
3. MÍSTO    17,4    Marek Šimčík
        
Pořadové číslo    186    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Kollárova    
KONTAKTNÍ OSOBA    Lenka Kührová    
1. MÍSTO    13,4    Jiří Horný
2. MÍSTO    10,8    Sandra Vychodilová
3. MÍSTO    8,5    Claudie Hošková
        
Pořadové číslo    187    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Chýně     
KONTAKTNÍ OSOBA    Michaela Kubišová    
1. MÍSTO    10,05    Lenka Vrančíková
2. MÍSTO    7,7    Daniela Furstová
3. MÍSTO    6,9    Kateřina Grunvaldová
        
Pořadové číslo    188    
ŠKOLA    Základní škola a Mateřská škola Dolní Řasnice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. V. Melicharová    
1. MÍSTO    16    Michael Knapp
2. MÍSTO    14    Michael Richtr
3. MÍSTO    12    Nikola Zejdová
        
Pořadové číslo    189    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Leskovec    
KONTAKTNÍ OSOBA    Šárka Hromadová    
1. MÍSTO    7,8    Štěpán Šmerda
2. MÍSTO    7,4    Zdeňka Juráňová
3. MÍSTO    7,2    Františka Kostková
        
Pořadové číslo    190    
ŠKOLA    Církevní základní škola Borohrádek    
KONTAKTNÍ OSOBA    Zuzana Jindrová    
1. MÍSTO    10,8    Lukáš Sazima
2. MÍSTO    9    Nikola Loufková
3. MÍSTO    8,9    Tomáš Fuchsa
        
Pořadové číslo    191    
ŠKOLA    ZŠ Sloup    
KONTAKTNÍ OSOBA    Petr Sehnal    
1. MÍSTO    12,3    Roman Jirota
2. MÍSTO    9,6    David Pliska, Barbora Machová
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    192    
ŠKOLA    Základní škola a mateřská škola Pstruží    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Monika Janošcová    
1. MÍSTO    17,43    Kryštof Klásek
2. MÍSTO    12,64    Vendula Zajícová
3. MÍSTO    12,07    Tobiáš Šimčák
        
Pořadové číslo    193    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Mošnov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Rabinská    
1. MÍSTO    13,4    Jiří Vybíral
2. MÍSTO    8,28    Nikol Martinská
3. MÍSTO    5,7    Aleš Tománek
        
Pořadové číslo    194    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Sázava    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Jana Nováková    
1. MÍSTO        špatný formát
2. MÍSTO        
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    195    
ŠKOLA    Základní škola a Mateřská škola Rudník    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Vladimír Tremer    
1. MÍSTO    12,2    Tereza Andrlová
2. MÍSTO    12    Pavel Fišer
3. MÍSTO    9,5    Jan Procházka
        
Pořadové číslo    196    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Křídla    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Michala Fialová    
1. MÍSTO    15,1    Václav Tulis
2. MÍSTO    13,5    David Kulka
3. MÍSTO    10,4    David Chalupa
        
Pořadové číslo    197    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Opava - Malé Hoštice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Dagmar Mlčochová    
1. MÍSTO    13,08    Vít Pfleger
2. MÍSTO    11,9    Michaela Opuszynská
3. MÍSTO    11,5    David Šindler

        
Pořadové číslo    199    
ŠKOLA    ZŠ T.G.M.    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Czuchová    
1. MÍSTO    18    Aleš Vinš
2. MÍSTO    16,3    Radek Kučera
3. MÍSTO    15,4    Hynek Frýdl
        
Pořadové číslo    200    
ŠKOLA    Základní škola Hradčovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Josef Hruboš    
1. MÍSTO    10,7    Teodor Prchlík
2. MÍSTO    10,6    Matěj Matyáš, František Omelka
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    201    
ŠKOLA    ZŠ Velká Dobrá    
KONTAKTNÍ OSOBA    Eva Komárková    
1. MÍSTO    14,4    Lukáš Červinka
2. MÍSTO    12,73    Kuba Rohlíček
3. MÍSTO    12,53    Dominik Stříška
        
Pořadové číslo    202    
ŠKOLA    Základní škola Heřmanice     
KONTAKTNÍ OSOBA    Kristýna Ondřejová, DiS.    
1. MÍSTO    8,2    Jakub Mazare
2. MÍSTO    8    Jan Kříž
3. MÍSTO    7,3    Lukáš Křenek
        
Pořadové číslo    203    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Jindřichovice pod Smrkem    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Dagmar Vondráčková     
1. MÍSTO    18,3    Jan Ličák
2. MÍSTO    16,2    Luboš Vondráček
3. MÍSTO    14    Tomáš Marx
        
Pořadové číslo    204    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Běly Jensen    
KONTAKTNÍ OSOBA    Valová Kateřina    
1. MÍSTO    11,65    Pavel Broulík
2. MÍSTO    10,65    Petr Doskočil
3. MÍSTO    6,6    Hana Jiroušková
        
Pořadové číslo    205    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Deštné v O. h.    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Martin Kapucián    
1. MÍSTO    21    Ježek
2. MÍSTO    15,9    Otruba
3. MÍSTO    11,4    Štěp D.
        
Pořadové číslo    206    
ŠKOLA    ZŠ Jeřice    
KONTAKTNÍ OSOBA    M. Tomášková    
1. MÍSTO    12,1    Eliška Miškářová
2. MÍSTO    9,8    Prokop Holiš
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    207    
ŠKOLA    Masarykova jubilejní základní a mateřská škola Černilov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Veronika Řeháková    
1. MÍSTO    15,8    Karel Kracík
2. MÍSTO    11,15    Natálie Žídková
3. MÍSTO    10,5    Jiří Niedoba
        
Pořadové číslo    208    
ŠKOLA    ZŠ Prosetín a MŠ Prosetín    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Ilona Lukášková     
1. MÍSTO    13,85    Tomáš Petr
2. MÍSTO    11,93    Antonín Kinc
3. MÍSTO    11,7    Ondřej Konečný
        
Pořadové číslo    209    
ŠKOLA    ZŠ Seč    
KONTAKTNÍ OSOBA    Mgr. Milan Chalupník    
1. MÍSTO    16,3    Marcel Zniddam, Tomáš Dočekal
2. MÍSTO    15,3    Jakub Laštůvka
3. MÍSTO        
        
Pořadové číslo    210    
ŠKOLA    ZŠ a MŠ Supíkovice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Ema Zykmundová    
1. MÍSTO    14,75    Martin Bican
2. MÍSTO    13,04    Kamil Doležel
3. MÍSTO    12,9    Petr Bohm
        
Pořadové číslo    211    
ŠKOLA    ZŠ Chválenice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Kateřina Pražáková    
1. MÍSTO    12,5    Filip Basl
2. MÍSTO    11    Vojtěch Votípka
3. MÍSTO    9,1    Richard Hofrichter
        
Pořadové číslo    212    
ŠKOLA    ZŠ Paseka    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Knápková    
1. MÍSTO    9,1    Martin Machač
2. MÍSTO    8,9    René Halouzka
3. MÍSTO    8,8    Martin Zemánek
        
Pořadové číslo    213    
ŠKOLA    ZŠ Skořenice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Zdeňka Viktorínová    
1. MÍSTO    11    Martin Lagutin
2. MÍSTO    10,1    Jaroslav Chládek
3. MÍSTO    9,8    Jan Jiskra
        
Pořadové číslo    214    
ŠKOLA    ZŠ Hrabenov    
KONTAKTNÍ OSOBA    E. Košťálová    
1. MÍSTO    21    Aneta Neumanová
2. MÍSTO    11,4    Robin Vogel
3. MÍSTO    10    Vojta Kristek
        
Pořadové číslo    215    
ŠKOLA    ZŠ Dolní Kalná    
KONTAKTNÍ OSOBA    Vendula Machková    
1. MÍSTO    11,2    Filip Nosek
2. MÍSTO    9,1    Maximilián Petráško
3. MÍSTO    9    Romano Tuijman
        
Pořadové číslo    216    
ŠKOLA    ZŠ Lukavice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Pavla Špatná    
1. MÍSTO    9,57    
2. MÍSTO    9,36    
3. MÍSTO    6    
        
Pořadové číslo    217    
ŠKOLA    ZŠ Vícenice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jitka Hodáňová    
1. MÍSTO    11,2    Jiří Hutárek
2. MÍSTO    10,8    David Raitmajer
3. MÍSTO    9,5    Vojtěch Pravda
        
Pořadové číslo    218    
ŠKOLA    ZŠ Milovice u Hořic    
KONTAKTNÍ OSOBA    Andrea Kynclová    
1. MÍSTO    9,42    Michal Kuchta
2. MÍSTO    8,65    Vít Kolář
3. MÍSTO    8,2    Erik Mikas
        
Pořadové číslo    219    
ŠKOLA    ZŠ Radiměř    
KONTAKTNÍ OSOBA    Jana Selicharová    
1. MÍSTO    17    
2. MÍSTO    12    
3. MÍSTO    11    
        
Pořadové číslo    220    
ŠKOLA    ZŠ Chotoviny    
KONTAKTNÍ OSOBA    Lenka Novotná    
1. MÍSTO    10,25    Martin Novák
2. MÍSTO    7,25    Matěj Brožovský
3. MÍSTO    7,25    Martin Kohout
        
Pořadové číslo    221    
ŠKOLA    ZŠ Stříbro    
KONTAKTNÍ OSOBA    Lindová    
1. MÍSTO    9,55    Miroslav Franče
2. MÍSTO    9,38    Lukáš Tolar
3. MÍSTO    9,24    Jiří Potužák
        
Pořadové číslo    222    
ŠKOLA    ZŠ T.G.M. Bystřice nad Pernštejnem    
KONTAKTNÍ OSOBA    Ondřej Dvořák    
1. MÍSTO    11,2    Václav Nykodým
2. MÍSTO    11,2    Michael Maco
3. MÍSTO    10,4    Johana Hubková
        
Pořadové číslo    223    
ŠKOLA    ZŠ Koclířov    
KONTAKTNÍ OSOBA    Zdeněk Petržela    
1. MÍSTO    16,7    Jakub Vymazal
2. MÍSTO    7    Radka Bredová
3. MÍSTO    2,9    Vojtěch Drápela
        
Pořadové číslo    224    
ŠKOLA    ZŠ Liběšice    
KONTAKTNÍ OSOBA    Irena Trefilová    
1. MÍSTO    11,5    Ludwig Kováč
2. MÍSTO    8,2    Miroslav Hakala
3. MÍSTO    8    Jan Holštajn

Pořadové číslo     225     
ŠKOLA     ZŠ  Otakara Jaroše Louny             
KONTAKTNÍ OSOBA     Vlastimil Lisse     
1. MÍSTO     16,2     Jan Stolín
2. MÍSTO     13,7     Jan Pecho
3. MÍSTO     13,5     Lukáš Cimrman