Soutěž s abicko.cz a vyhraj model letadla Boeing 777-300ER v barvách Emirates!

Soutěž s abicko.cz a vyhraj model letadla Boeing 777-300ER v barvách Emirates!
Sdílej
 
Prázdniny se nezadržitelně blíží. Už s rodiči přemýšlíte, kam se letos vydáte na dovolenou? Už jsi někdy letěl s Emirates? To by bylo!

 

 

Jejich zábavní systém ice ti nedovolí se ani chvíli nudit. Budeš mít k dispozici osobní obrazovku, na které můžeš sledovat nejnovější trháky a kreslené seriály jako Avengers, Vall-I či Ledové království.

Na stylových sluchátkách si poslechneš nejnovější hity skupin, jako je One Direction. Můžeš si zahrát spoustu her od Asteroids po Warlords nebo vyzvat kohokoli na palubě k boji ve hře Trivia Challenge.

Na kanálu Flying Camera můžeš sledovat vzlet či přistání letadla pohledem z pilotní kabiny nebo okolní scenérii během letu. Z Prahy létá Emirates Boeingem 777-300ER do své základny na Blízkém východě a odtud je možné pokračovat do více než 144 destinací v 81 zemích po celém světě. Víš, kde Emirates sídlí? Napiš nám a vyhraj model letadla Boeing 777-300ER!

 

Soutěžní otázka:   ve kterém městě sídlí letecká společnost Emirates?

a) Paříž

b) Dubaj

c) Londýn

 

Odpovědi posílejte od 1. 6. 2015 do půlnoci 7. 6. 2015 prostřednictvím SMS na číslo 900 99 10 ve tvaru: 

LETADLOmezera ODPOVED mezera JMENO PRIJMENI mezera ADRESA mezera PSC 

Např. LETADLO A Jan Novak Prazska 10 Teplice 41500.

 

SMS pište bez diakritiky. Cena 1 SMS je 10 Kč vč. DPH. Provozuje CZECH NEWS CENTER a.s. mobil@cncenter.cz,  www.platmobilem.cz.Barák jako vesmírná loď Enterprise ze Star Treku

Barák jako vesmírná loď Enterprise ze Star Treku

Batman a Joker se znovu pobijí ve filmu?

Batman a Joker se znovu pobijí ve filmu?

Halo versus Call of Duty: Když se YouTubeři postřílejí

Halo versus Call of Duty: Když se YouTubeři postřílejí

 

 

Vyhrává 10 výherců, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku a jejichž SMS byla doručena ve výherním pořadí jako 1. – 10. (výhra: model letadla Boeing 777) SMS v pořadí ze všech SMS obsahujících správnou odpověď. V případě, že do soutěže přijmeme méně SMS se správnou odpovědí než je počet SMS potřebných k určení všech 10 výherních pořadí (tj. méně než 10 SMS se správnou odpovědí), propadají zbývající výhry ve prospěch společnosti CZECH NEWS CENTER a.s.

Výherci budou zveřejněni vždy nejpozději 30 dní od ukončení období pro zasílání SMS pro příslušnou soutěž na webu www.abicko.cz v sekci Soutěže. Výhra bude výherci zaslána, nejpozději do 30 dnů od zveřejnění výherce v seznamu výherců na adresu uvedenou výhercem ve výherní SMS. Pokud si výherce nevyzvedne výhru a ta tak bude zaslána zpět společnosti CZECH NEWS CENTER (tedy nebude doručena), bude si moci výherce vyzvednout výhru po předchozí domluvě s paní Evou Královcovou (tel. 225 977 183, email: eva.kralovcova@cncenter.cz) na adrese sídla společnosti CZECH NEWS CENTER, Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7, a to do 60 dnů od zveřejnění výherce v seznamu výherců na webu www.abicko.cz. Pokud si výherce nevyzvedne výhru ani v tomto dodatečném termínu propadá výhra ve prospěch společnosti CZECH NEWS CENTER a.s.

Pro stanovení doby doručení textové zprávy je rozhodující čas přijetí SMS do systému pro příjem zpráv, provozovaného společností CZECH NEWS CENTER a.s. Do soutěže budou zařazeny všechny SMS zprávy obsahující správnou tajenku křížovky, které došly nejpozději do uzávěrky soutěže. Při určení pořadí se přihlíží pouze k SMS zprávám ve správném tvaru obsahujícím správnou tajenku křížovky. Každý účastník soutěže může soutěžit pouze z jednoho telefonního čísla a zároveň může účastník soutěže obsadit pouze jedno výherní pořadí v soutěži. V případě, že by účastník soutěže soutěžil v rozporu s pravidly ze dvou či více telefonních čísel, nemá takový účastník soutěže nárok na získání výhry a výherní pořadí, které takový účastník obsadil v rozporu s pravidly, obsadí účastník soutěže, jehož SMS se správnou odpovědí byla doručena jako následující po SMS, která byla doručena ve výherním pořadí ovšem v rozporu s pravidly soutěže. Při určení dalších výherních pořadí se přihlíží i k takovým SMS zprávám, které byly zaslány do soutěže shora uvedeným způsobem v rozporu s pravidly, pokud jsou zaslány ve správném tvaru a obsahují správnou odpověď. V případě, že by účastník soutěže při užití jednoho telefonního čísla obsadil v rozporu s pravidly dvě či více výherních pořadí, započítá se mu pouze nejdříve dosažené výherní pořadí. U zbývajících výherních pořadí, která takový účastník obsadil v rozporu s pravidly, se bude postupovat shora uvedeným způsobem. V případě, že účastník soutěže soutěží z vícero telefonních čísel či účastník soutěže, který již obsadil výherní pořadí, zasílá do soutěže v rozporu s pravidly další SMS zprávy, v takovýchto případech nemají účastníci soutěže nárok na vrácení nákladů na SMS zaslaných v rozporu s pravidly soutěže.

Organizátorem soutěže je společnost CZECH NEWS CENTER a.s. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem v České republice, starší 18-ti let. Organizátor neodpovídá za nedoručení SMS. Účastí v soutěži – tzn. odesláním SMS zprávy organizátorovi akceptuje soutěžící tato pravidla soutěže a zavazuje se je dodržovat. Účastí v soutěži dále projevuje každý účastník soutěže souhlas s publikováním svého jména, bydliště a fotografie v časopise ABC a na serveru www.abicko.cz. Účastník soutěže dále dává souhlas s tím, že společnost CZECH NEWS CENTER a.s. je oprávněna zpracovávat jako správce osobní údaje účastníka soutěže poskytnuté v rozsahu jméno, příjmení, odpověď na soutěžní otázku, telefonní číslo a adresa, eventuelně jiné účastníkem soutěže sdělené kontaktní údaje, za účelem realizace soutěže a rovněž k marketingovým aktivitám společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. a jejích klientů. Tyto osobní údaje jsou poskytovány na dobu neurčitou a účastník soutěže je oprávněn tento souhlas kdykoli písemně odvolat. Účastník soutěže má právo na přístup ke svým osobním údajům. Organizátor si vyhrazuje právo posoudit sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. a jejich rodinní příslušníci.