Vyhrajte PlayStation 2!

Sdílej
 
Zahrajte si na vynálezce hraček a můžete od ABC získat některou z hodnotných cen - první z nich je herní konzole Sony PlayStation 2. Zapojte se do naší soutěže a vytvořte návrh hračky, se kterou si budou hrát děti 21. století!

Co pro to musíte udělat?

Vyhrajte PlayStation 2!Vymyslete návrh hračky, se kterou by si rády hrály děti v roce 2025. Hračka musí být navržena tak, aby byla funkční! Do technické průvodky, která má dvě části (první část si vystřihněte dnes v tištěné verzi, druhou najdete v příštím ABC), napište, jak vaše vymyšlená hračka vypadá, co umí, na jakém principu pracuje, co představuje, případně jak si s ní budou děti moci hrát. Hodnotit se bude především nápad, originalita, zpracování a reálnost výroby.

Hračka pro budoucnost

Ceny pro vítězeTechnickou průvodku vynálezu vystřihněte a nalepte na papír formátu A4. Zbytek stránky a druhou stranu papíru můžete využít k nákresům svého vynálezu a vysvětlivkám. Ale pozor! Protože budou projekty po vyhodnocení soutěže uloženy do Časové schránky ABC, musejí se vejít na jediný list formátu A4. Do schránky budou návrhy ukládány bez obálky, proto technickou průvodku se svým jménem a ostatními daty přilepte opravdu pečlivě, aby se od papíru neoddělila. Své projekty posílejte nejpozději do 2. 7. 2001 na adresu redakce: ABC, Žerotínova 38, 130 50 Praha 3 a obálku označte heslem - Hračka pro budoucnost. Nezapomeňte uvést své jméno, adresu a věk. Vyhodnocení soutěže proběhne v týdnu od 9. do 13. 7. 2001. Pozor - technická průvodka vynálezu musí být kompletní, proto své návrhy posílejte až po druhém kole soutěže.

Časová schránka ABC

Vyhrajte PlayStation 2! Abyste se v dospělosti mohli podívat na současný návrh své hračky, uložíme všechny soutěžní projekty do Časové schránky ABC. Ta bude 21. července 2001 zakopána v pražské zoologické zahradě a vyzvednuta bude až v roce 2025. Při slavnostním ceremoniálu vyzvednutí časové schránky se budete moci o svůj projekt se vzkazem přihlásit. K projektu tedy můžete připsat vzkaz budoucím generacím, svým dětem či sami sobě do roku 2025.

Ceny pro vítěze

Ceny pro vítěze1. - Sony PlayStation 2 + hra Star Wars Starfighter 2. a 3. - Sony PlayStation One + hra Final Fantasy IX 4. až 6. - Game Boy Color + hra Pokémon Gold nebo Silver