Jak u holky získat druhou šanci

Ahoj Mourrisone, mám dvě otázky: 1) Jak mám požádat bývalou holku o druhou šanci a jak poznám, že je čas jí o to už požádat? 2) Jak to mám udělat? Já nemám rád, když se zeptáš holky: „Budeme spolu chodit?"  Mělo by to být (podle mě), že prostě když jí máš hodně rád, tak si tak nějak dáte pusu a je to jasný a vůbec se jí na to nemusíš ptát. Nejde o to, že se toho bojím, ale když tak nějak vím, že spolu oficiálně chodíme, protože jsem se jí na to zeptal, a tak se začnu měnit z pohodáře na takovýho toho „borečka" a vytahuji se nad ní. Ale jsem si jistý, že kdyby jsme se dali znova dohromady, tak nějak jako tou cestou, že by jsme si neřekli chodíme spolu, ale prostě to přišlo, jestli mě chápeš. Předem děkuji za odpověď a promiň za nespisovnost vět. Je to trošku na tajnačku, takže Anonymous

Odpověď

Ahoj Anonyme, pěkně zamotané otázky, ale pokusím se je postupně rozmotat. Druhá šance se u holky (ale i u kluka) získává těžko, zvláště pokud jsi rozchod zavinil ty. Možná je zklamaná a už ti nevěří. Pokud se rozešla ona s tebou, je tvoje šance malinko větší. Možná přišla na to, že udělala chybu a bude si tě víc vážit. Kdy je ta správná a vhodná chvíle, ti přesně nepovím – musíš to sám vycítit. Bude to v době, kdy ji nebudeš lhostejný, bude jí příjemná tvoje přítomnost o budete spolu trávit víc času, než s ostatními. Pak se jí samozřejmě neptej na chození, ale jak správně píšeš, nech tomu volný průběh. Určitě přijde ten správný čas na pozvání do kina, kytičku anebo pusu. Pokud se ti jí podaří získat, snaž se chovat přirozeně, nepovyšuj se nad ní, ale ani se před ní neponižuj. Držím ti palce, tvůj Mourrison.

Chtěla bych usmířit svoje kamarádky

Asi jsem se zamiloval

 

Sdílej