Na tréninku se mi posmívá

Ahoj Mourrisone, chodím na floorball a je tam jeden kluk, co mi furt nadává, že jsem porost anebo mi nadává, že to neumím. Prosím, co mám dělat? Filip, 11 let

Odpověď

Ahoj Filipe, chápu tě. Občas se v partě najde prudič, který nám může pěkně komplikovat život. Protože pořád odolávat nějakým pomluvám nebo posměškům není vůbec snadné. Ale nedej se. Píšeš, že je jeden a vás je určitě v oddíle velká banda. Takže věřím, že tam máš i spoustu spoluhráčů, kteří stojí při tobě. Zkuste mu v šatně rozumně domluvit, a pokud to nepůjde, zajdi za trenérem. Většina trenérů chce mít ve svém oddíle klid a pohodu, protože jen taková parta může porazit těžkého soupeře. Když stojí při sobě a ne když jsou rozeštvaní. Věřím, že to zabere. Mourrison

Sdílej