Kartičky vrací úder! Zapařili jsme Hearthstone: Goblins vs. Gnomes

Kartičky vrací úder! Zapařili jsme Hearthstone: Goblins vs. Gnomes
Sdílej
 
Karetní hra Hearthstone se nám v ábíčku loni hodně líbila. Od té doby se v jejím hraní pořádal světový šampionát a několik mezinárodních i českých turnajů.

 

 

Studio Blizzard vydalo i doplňkový balíček Curse of Naxxramas se 30 novými kartičkami. To ale bylo pro pravidelné hráče málo.

Nyní vychází pořádná expanze s názvem Goblins vs. Gnomes. Najdete v ní dvě nové rasy, gobliny a gnómy. Obě spojuje záliba v přístrojích a výbušninách. To na vlastní oči uvidíte na 120 nových kartách. Narazíte také nový druh pomocníků, takzvaných Mechů. Jde o mechanická stvoření z dílen gnómů i goblinů.

 

Celá banda •  archiv distributora

 

Na herní plochu je náhodně vystřelují karty s nejrůznějšími robotickými vozidly. Tím se do hraní dostává silný prvek náhody. Příležitostní hráči ho budou brát jako rozptýlení, ale profíci tak nadšení nebudou. Mnohem méně totiž záleží na tom, jestli jste dobří stratégové, spíš jde o to, jakou máte kliku.

Goblins vs. Gnomes je zábavný a plnohodnotný dodatek. Jestli nemáte karetní hry v lásce, tak se moc nepobavíte, ale také se nemusíte bát, že by tu fungovalo klasické „zaplať a vyhraješ“. S náhodnými kartičkami jsou si totiž všichni rovni. Hra je navíc dostupná i pro operační systém Android, takže pokud doma máte tablet, hurá na Hearthstone!

 

Zlatá medaile!

Rozsáhlé rozšíření pro populární karetní hru přináší nové rasy, postavy, desítky karet a hodiny zábavy.


Platforma – PC, iOS, Android

http://eu.battle.net/en

 

 

Kingdom Come čeká na členy Klubu ABC!

Kingdom Come čeká na členy Klubu ABC!

Hrátky s počítačem v ABC č. 4: Skřítci a další elitní potvory

Hrátky s počítačem v ABC č. 4: Skřítci a další elitní potvory

Lara Croft and the Temple of Osiris: Vykradačka hrobů se vrací s posilou!

Lara Croft and the Temple of Osiris: Vykradačka hrobů se vrací s posilou!Klíčová slova:
hry, Hry pro PC na Heureka.cz
 

Články odjinud