Need for Speed: Rivals aneb Divoká honička s policií

Need for Speed: Rivals aneb Divoká honička s policií
Sdílej
 
Člověk si skoro říká, jestli po těch letech ještě dokáže překvapit. A kupodivu ano! Rivals je silně návyková a zábavná hra, jejíž tempo vás okamžitě chytne.

 

 

 

Need for Speed je série her, kterou už nějaký ten pátek hrajeme. Poslední díl s podtitulem Rivals je již jubilejním dvacátým. Člověk si skoro říká, jestli po těch letech ještě dokáže překvapit. A kupodivu ano! Rivals je silně návyková a zábavná hra, jejíž tempo vás okamžitě chytne.

V Rivals podobně jako v Hot Pursuit z roku 2010 hrajete buď za závodníka, nebo za policistu. Jako závodník před rukou zákona utíkáte, jako policista musíte naopak dopadnout všechny ty bláznivě jezdící šílence. Ať už jste na jakékoliv straně, jedno je jisté: Máte speciální výbavu, s pomocí níž můžete nepřátelům dělat pěkné nepříjemnosti. Elektrická vlna nebo třeba zábrana na silnici, to všechno vám pomáhá.

 

Podívejte se na upoutávku k Need for Speed: Rivals:

 

Hrátky s počítačem v ABC č. 1

Hrátky s počítačem v ABC č. 1

 

Cílem je sbírat co nejvíce bodů. Za ty postupně levelujete a kupujete nová auta, abyste se dostali dál. Právě sbírání bodů, které často spočívá v plnění různých úkolů, vám asi zvedne adrenalin nejvíc, protože do posledního momentu není nic jisté.

Celkově je Need for Speed: Rivals další kvalitní hrou ze série, která by vám neměla chybět. Jestli neholdujete simulacím reálných závodů, ale jen se rádi proženete krásnou krajinou ve zběsilém tempu, je tahle hra jednoznačně pro vás.

 

84 %

 

+ krásná grafika, rychlé a zábavné závody, pěkně vyřešený online multiplayer

- chybí lokální multiplayer, který si můžete zahrát na jedné obrazovce


Platforma – PS4, PS3, Xbox 360, Xbox One, PC

www.needforspeed.comNeed For Speed přidává plyn a míří do kin: První upoutávka

Need For Speed přidává plyn a míří do kin: První upoutávka

Rychlý a zběsilý test PC volantů v ábíčku

Rychlý a zběsilý test PC volantů v ábíčku

Netopýři útočí na Batman: Arkham Origins

Netopýři útočí na Batman: Arkham Origins

 

Články odjinud