Začalo hlasování ve Zlatém oříšku!

Začalo hlasování ve Zlatém oříšku!
Sdílej
 
Říká ti něco soutěž Zlatý oříšek? Pokud ne, tak následující řádky jsou určené právě tobě. Hlasování už začalo...

 

 

Nemusíš být zrovna mistr světa ve fotbale nebo klavírní virtuóz. Stačí, když jsi třeba machr přes počítače nebo jen dobře rozumíš kaktusům.

Zlatý oříšek je totiž soutěž určená všem, kterým už bylo 6, není jim víc než 15 let a vynikají v jakémkoli oboru lidské činnosti. A pozor, jedinečnost téhle soutěže je také v tom, že nemá žádné kategorie. Takže tu mají příležitost všechny holky, kluci, páry i party (skupiny, kolektivy), které v daném roce vytvoří nebo učiní něco výjimečného.

A jak se do soutěže můžeš přihlásit (nebo svého kamaráda, spolužáka)? Na adrese www.zlaty-orisek.cz najdeš přihlášku, kterou pošleš nejpozději do 10. října na adresu: Zlatý oříšek, Olšanská 54/3, Praha 3, 130 00.

 

Hlasujte v Zlatém oříšku ABC!!!

 

Zlatý oříšek ABC: Hlasuj! •  ABC

 

Letošní třicítka soutěžicích už se uchází o hlasy.Časopis ABC je mediálním partnerem soutěže, a tak finalisté vybraní odbornou porotou získali druhou šanci na vítězství. Tentokrát můžou získat Zlatý oříšek ABC!

Chtěl bys mít taky šanci? Všechny potřebné informace najdeš na webových stránkách Zlatého oříšku www.zlaty-orisek.cz.O Zlatém oříšku ABC se více dozvíš na www.abicko.cz. Nezapomeň hlasovat!

Takže, holky, kluci, kamarádi, páry, kolektivy, pokud jste v čemkoli výjimeční – umíte tvořit webové stránky, dobře tancujete, děláte chemické pokusy, závodíte v atletice, chováte třeba ovce, píšete básničky a tak dále a tak dále, neváhejte!Galerie: Noví Avengers, Strážci a Ant-Man na fantastických návrzích

Galerie: Noví Avengers, Strážci a Ant-Man na fantastických návrzích

Amazing Spider-Man 2: "Co jsi celou dobu dělal?" "Motal se kolem sítí."

Amazing Spider-Man 2: "Co jsi celou dobu dělal?" "Motal se kolem sítí."

Co bude v ABC č. 7: První Avenger se vrací

Co bude v ABC č. 7: První Avenger se vrací


 

Články odjinud