Iron Man ve filmu Captain America 3: Marvel chystá Občanskou válku

Iron Man ve filmu Captain America 3: Marvel chystá Občanskou válku
Sdílej
 
Iron Man se (naposledy?) vrací.

 

 

Po mnoha dnech spekulací i ze strany samotného Roberta Downeyho Jr. o tom, jestli bude nebo nebude další Iron Man, to vypadá dobře. Downey Jr. se jako Iron Man alias Tony Stark objevil už ve třech vlastních filmech a prvních Avengers. Smluvně je ještě vázaný rolí v pokračování Avengers: Age of Ultron. Americký časopis Variety ale píše, že se herec po vyjednávání se studiem Marvel konečně domluvil, takže Iron Man nebude chybět ani ve třetím samostatném filmu Captaina Ameriky.

Proč právě tam? Proslýchá se, že studio Marvel chystá filmovou verzi Občanské války. Stejnojmenný komiks vyšel v roce 2006 (v češtině letos) a je o bratrovražedném střetu super hrdinů rozdělených na dvě strany. Zatímco první v čele s Iron Manem prosazuje všeobecnou registraci a spolupracování s vládou, druhá vedená Captainem Amerikou je proti a dostává se mimo zákon.

Změní se sestava Avengers?

Jestli si pamatujete výhrady Captaina Ameriky k metodám vládní agentury S.H.I.E.L.D. ve filmu Avengers, viděli jste, co se stalo ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera nebo máte ponětí o tom, co se děje v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., tušíte, kam to celé směřuje. Změny vyvolané případnou Občanskou válkou v Captain America 3 by mohly mít ještě větší důsledky v budoucím filmu Avengers 3.

Na stránkách amerických komiksů koneckonců budou mít brzy premiéru úplně noví (a jiní) Avengers a vydavatelství Marvel zrovna včera oznámilo, že na léto 2015 chystá novou verzi – nebo možná pokračování, komiksové události Občanská válka.     Už víme, o čem to bude? Oficiální popis děje Avengers: Age of Ultron

Už víme, o čem to bude? Oficiální popis děje Avengers: Age of Ultron

Po Avengers a Strážcích galaxie: Přichází Inhumans?

Po Avengers a Strážcích galaxie: Přichází Inhumans?

Iron Man je zachráněný: Robert Downey Jr. podepsal!

Iron Man je zachráněný: Robert Downey Jr. podepsal!

Klíčová slova:
marvel
 

Články odjinud