Prožijte léto s kvalitními pantoflemi

Prožijte léto s kvalitními pantoflemi
Sdílej
 
Milé dámy, jaro už je v plném proudu a léto za dveřmi, je tedy ideální čas na to doplnit svůj botník novými kousky! Čeká nás spoustu teplých dnů a aby se vaše nožky cítily pokud možno co nejpohodlněji, vsaďte na kvalitní dámské pantofle. Jejich bohatý výběr najdete na internetovém e-shopu Robelshoes.cz.

Komfort a elegance v jednom

Jistě nám dáte za pravdu, že se pantofle řadí mezi tu nejpohodlnější obuv a když je spojíte se stylovým designem, máte vyhráno. Patříte mezi generaci, která si tuto obuv spojuje pouze jako domácí a nebo dovolenkovou? V tom případě vám rozšíříme obzory!

Pantofle jsou velmi trendy obuv a dají se kombinovat se všemi možnými styly. Ať už jste milovníky elegance, ležérního stylu či si potrpíte na klasiku, tyto boty vás nezklamou.

Pohodlnost na prvním místě

Není lepší pocit, než když si botu bez jakékoli námahy nazujete a jdete. A přesně proto jsou pantofle ideální obuv na jarní a letní měsíce! Tyto krásné dámské nazouváky ve všech různých barvách budou vaším nejpohodlnějším a zároveň stylovým parťákem pro nadcházející období.

Ať už vyrážíte na dovolenou, na sraz s kamarádkami nebo do práce, na Robelshoes najdete dámské nazouváky takřka na míru uzpůsobené všem vašim potřebám.

Foto:  RPL, spol. s r.o.

Na podpatku nebo bez?

Milujete pocit být nad zemí a zbožňujete podpatky? Vyberte si z pantoflů na platformě, na klínku či na podpatku a okouzlete své okolí! Anebo raději zůstáváte spíše při zemi? Žádný strach, nazouváků bez podpatku na Robelu najdete více než dost a vězte, že si vybere každá z vás!

Buďte stylová se světovými značkami

Dámy, víte, jak poznáte, že jdete ruku v ruce s aktuálními módními trendy? To je jednoduché! Stačí se držet osvědčených módních značek a můžete si být jisté, že jejich výrobci pravidelně trendy sledují a podle toho aktualizují své módní kolekce.

Vsaďte na evropské i zahraniční značky jako je BAGATT, ETIMEĒ, Gabor, Inblu, Marco Tozzi, Robel a mnohé další, které vás nezklamou!

Foto:  RPL, spol. s r.o.

Jak se o své nazouváky starat?

Není žádným tajemstvím, že aby vaše obuv vydržela co nejdéle, je potřeba o ni náležitě pečovat. Jedině tak dosáhnete té nejdelší životnosti. Stačí se řídit následujícími radami a vaše botičky si můžete zvesela užívat několik sezón.

V prvé řadě je pravidelně čistěte. Stačí vždy nečistoty setřít vlhkým hadříkem a nechat uschnout. Určitě se hodí také pravidelná impregnace v závislosti na materiálu bot. V případě, že máte kožené pantofle, nezapomeňte je také leštit. A v neposlední řadě své boty uchovávejte na vhodném, suchém a tmavém místě.

Jedny nestačí

Až si pořídíte své první nazouváky, zjistíte, že se bez nich jen těžko žije a v tom případě vás musíme upozornit, že na nich vzniká závislost! Pořiďte si proto alespoň dva či více párů, abyste je mohly směle kombinovat se svými outfity a zároveň i tak prodloužíte jejich životnost. Tak co, už víte, které si vyberete?

Autorka: Kristýna Vitoušová

Zdroje: https://www.robelshoes.cz/damske-pantofle/

Klíčová slova:
boty, prclanek, pantofle, pohodlí
 

Články odjinud