Soutěž s abicko.cz a vyhraj skvělé ceny od Pedro

Soutěž s abicko.cz a vyhraj skvělé ceny od Pedro
Sdílej
 
Chceš vyhrát balíček Mix PEDRO a tričko? Stačí poslat SMS se správnou odpovědí a jeden z 10 balíčků PEDRO může být tvůj!Soutěžní otázka: Kdo je na obalu PEDRO Safari???

a)  Zebra a papoušek

b) Opička a hroch

c) Slon a žirafa

 

Odpovědi posílejte od 7. 9. 2015 do půlnoci 13. 9. 2015 prostřednictvím SMS na číslo 900 99 10 ve tvaru:  PEDRO mezera ODPOVED mezera JMENO PRIJMENI mezera ADRESA mezera PSC 

Např. PEDRO A Jan Novak Prazska 10 Teplice 41500.

 

SMS pište bez diakritiky. Cena 1 SMS je 10 Kč vč. DPH. Provozuje CZECH NEWS CENTER a.s. mobil@cncenter.czwww.platmobilem.cz.

 

 

Retro Pedro: Ochutnej dobroty, které mlsali i tvoji rodiče!

Chlapec v širokém sombréru, cena 1 Kčs, velké růžové bubliny, sladká ovocná příchuť. Přesně taková byla žvýkačka Pedro, oblíbená pochoutka dnešních rodičů. Její podoba se sice lehce změnila, ale chuť zůstává už od roku 1968, takže i ty se můžeš svézt na cool retro vlně.

Kočičí jazýčky, polárkový sníh, čokoláda s oblékací panenkou, Antiperle nebo Pedro, to byly oblíbené pochoutky, které k dětství rodičů patřily a které s chutí mlsali. Socialistických značek, které přežily revoluci, není mnoho. Právě žvýkačka Pedro, která patřila k nejlevnějším pochutinám, její cena byla dlouhodobě totiž pouhou 1 Kčs, dodnes patří k těm, na které dospělí vzpomínají s nostalgií a úsměvem na rtech. Víš ale něco o její historii?

Úplně první Pedro sjelo z výrobního pásu v roce 1968 a byla vyrobená podle receptury amerických a kanadských žvýkaček. Okamžitě si mezi lidmi a především dětmi získala velkou oblibu a patřila k tradiční pochutině. Žvýkačka se těšila největší oblibě v 70. a 80. letech, kdy se jí vyrobilo na 900 tun ročně, a téměř neměla konkurenci. Ostatních žvýkaček, jako bylo například Bajo, Pupu, Rekord nebo Sevak, se vyrábělo o polovinu méně.  Ještě počátkem 90. let probíhala výroba Pedro žvýkaček a byla do nich přidávána zábavná tetování a samolepky. Postupně ale byla výroba v roce 1994 zastavena.

Zajímavostí je, že se Pedro vyrábělo po vzoru amerických žvýkaček i se skořicovou příchutí. Nikdy ale nedosáhlo takové obliby, jako je typická jahodová chuť klasického Pedra.

Kluk v sombréru se na české pulty vrátil a ty tak můžeš vyzkoušet chuť dětství svých rodičů. A víš, co dělali se žvýkačkou nejraději? Přece obrovské bubliny, z Pedra byly, jsou a budou vždycky ty největší!

Usměvavý hošík má ale i další novinky, nově si můžeš pochutnat na šťavnatých želatinových bonbonech s veselými motivy a podílem ovocné šťávy nebo lékořicových i ovocných pendrecích nebo oblíbených ovocných čočkách. A když se rozdělíš s rodiči, určitě budeš mít prodlouženou večerku! Všechny dobrůtky můžeš s rodiči také zakoupit v nově otevřené a jediné PEDRO prodejně v České republice v OC Letňany nebo si o ně zasoutěžit přímo tady!

Pokud jsi na Pedro Safari zatím nenarazil v žádném obchodě, najdeš správnou odpověď na webu www.mojepedro.cz.

 

 

Hulk se nevleze! Captain America: Občanská válka? Zapomeňte!

Hulk se nevleze! Captain America: Občanská válka? Zapomeňte!

S Baymaxem v pelíšku: Zalehni na hrdinu z Velké šestky

S Baymaxem v pelíšku: Zalehni na hrdinu z Velké šestky

Drsný Harry: Potter je horší zloduch než Voldemort!

Drsný Harry: Potter je horší zloduch než Voldemort!

 

Pravidla

Vyhrává 10 výherců, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku a jejichž SMS byla doručena ve výherním pořadí jako 1.- 10. (výhra: balíček PEDRO) SMS v pořadí ze všech SMS obsahujících správnou odpověď. V případě, že do soutěže přijmeme méně SMS se správnou odpovědí než je počet SMS potřebných k určení všech 10 výherních pořadí (tj. méně než 102 SMS se správnou odpovědí), propadají zbývající výhry ve prospěch společnosti CZECH NEWS CENTER a.s.

 

Výherci budou zveřejněni vždy nejpozději 30 dní od ukončení období pro zasílání SMS pro příslušnou soutěž na webu www.abicko.cz v sekci Soutěže. Výhra bude výherci zaslána, nejpozději do 30 dnů od zveřejnění výherce v seznamu výherců na adresu uvedenou výhercem ve výherní SMS. Pokud si výherce nevyzvedne výhru a ta tak bude zaslána zpět společnosti CZECH NEWS CENTER (tedy nebude doručena), bude si moci výherce vyzvednout výhru po předchozí domluvě s paní Evou Královcovou (tel. 225 977 183, email: eva.kralovcova@cncenter.cz) na adrese sídla společnosti CZECH NEWS CENTER, Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7, a to do 60 dnů od zveřejnění výherce v seznamu výherců na webu www.abicko.cz. Pokud si výherce nevyzvedne výhru ani v tomto dodatečném termínu propadá výhra ve prospěch společnosti CZECH NEWS CENTER a.s.

 

Pro stanovení doby doručení textové zprávy je rozhodující čas přijetí SMS do systému pro příjem zpráv, provozovaného společností CZECH NEWS CENTER a.s. Do soutěže budou zařazeny všechny SMS zprávy obsahující správnou tajenku křížovky, které došly nejpozději do uzávěrky soutěže. Při určení pořadí se přihlíží pouze k SMS zprávám ve správném tvaru obsahujícím správnou tajenku křížovky. Každý účastník soutěže může soutěžit pouze z jednoho telefonního čísla a zároveň může účastník soutěže obsadit pouze jedno výherní pořadí v soutěži. V případě, že by účastník soutěže soutěžil v rozporu s pravidly ze dvou či více telefonních čísel, nemá takový účastník soutěže nárok na získání výhry a výherní pořadí, které takový účastník obsadil v rozporu s pravidly, obsadí účastník soutěže, jehož SMS se správnou odpovědí byla doručena jako následující po SMS, která byla doručena ve výherním pořadí ovšem v rozporu s pravidly soutěže. Při určení dalších výherních pořadí se přihlíží i k takovým SMS zprávám, které byly zaslány do soutěže shora uvedeným způsobem v rozporu s pravidly, pokud jsou zaslány ve správném tvaru a obsahují správnou odpověď. V případě, že by účastník soutěže při užití jednoho telefonního čísla obsadil v rozporu s pravidly dvě či více výherních pořadí, započítá se mu pouze nejdříve dosažené výherní pořadí. U zbývajících výherních pořadí, která takový účastník obsadil v rozporu s pravidly, se bude postupovat shora uvedeným způsobem. V případě, že účastník soutěže soutěží z vícero telefonních čísel či účastník soutěže, který již obsadil výherní pořadí, zasílá do soutěže v rozporu s pravidly další SMS zprávy, v takovýchto případech nemají účastníci soutěže nárok na vrácení nákladů na SMS zaslaných v rozporu s pravidly soutěže.

 

Organizátorem soutěže je společnost CZECH NEWS CENTER a.s. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem v České republice, starší 18-ti let. Organizátor neodpovídá za nedoručení SMS. Účastí v soutěži – tzn. odesláním SMS zprávy organizátorovi akceptuje soutěžící tato pravidla soutěže a zavazuje se je dodržovat. Účastí v soutěži dále projevuje každý účastník soutěže souhlas s publikováním svého jména, bydliště a fotografie v časopise ABC a na serveru www.abicko.cz. Účastník soutěže dále dává souhlas s tím, že společnost CZECH NEWS CENTER a.s. je oprávněna zpracovávat jako správce osobní údaje účastníka soutěže poskytnuté v rozsahu jméno, příjmení, odpověď na soutěžní otázku, telefonní číslo a adresa, eventuelně jiné účastníkem soutěže sdělené kontaktní údaje, za účelem realizace soutěže a rovněž k marketingovým aktivitám společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. a jejích klientů. Tyto osobní údaje jsou poskytovány na dobu neurčitou a účastník soutěže je oprávněn tento souhlas kdykoli písemně odvolat. Účastník soutěže má právo na přístup ke svým osobním údajům. Organizátor si vyhrazuje právo posoudit sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. a jejich rodinní příslušníci.

 

Klíčová slova:
abc, soutez, zadani, pedro, zvykacky