Velká biková soutěž

Sdílej

V tomto ABC jste jako dárek našli DVD Biková škola Petra Krause. Aby se vaše motivace jezdit ještě zvýšila, nabízíme vám šanci získat i tři značková kola.

Soutěžní úkol - 1. kolo

Odpovězte na pět soutěžních otázek.

Soutěžní otázky

1. Ve kterém roce se stal Michal Mároši mistrem České republiky ve four crossu?

a) 2002
b) 2005
c) 2007

2. Ve kterém roce získal Petr Kraus titul mistra světa v biketrialu, kategorie CADET?

a) 1995
b) 1992
c) 1999

3. Kde leží areál UMF BIKEPARK Dolní Morava?

a) mezi Orlickými horami a Jeseníky
b) mezi Orlickými horami a Krkonošemi
c) v Beskydech

4. Jednou z překážek UMF Bikeparku DM jsou také hliněné schody s dřevěnou opěrnou stěnou o výšce 70-80 cm. Jak daleko od sebe jsou tyto schody rozmístěny?

a) 10 m
b) 15 m
c) 12 m

5. V roce 2005 vyhrál fotograf Robyn Trnka fotosoutěž internetového serveru MTBS.cz. Hlavní cenou byla letenka na Světový pohár MTB 2005. Ve kterém evropském městě se pohár konal?

a) v Paříži
b) v Budapešti
c) v Madridu

POZOR!

Soutěž má dvě kola (druhé najdete v ABC č. 10), odpovědi na otázky nám proto zatím neposílejte, počkejte na zadání druhého kola soutěže!

Pravidla soutěže

Soutěž má dvě kola, odpovědi na soutěžní otázky z prvního kola pošlete až společně s řešením úkolu z druhého (ABC č. 10) kola.
Vaše řešení úkolů z obou kol posoudí porota složená z členů redakce ABC. Zaslané práce nevracíme. Výhry posíláme poštou.