666 nejlepších křivek auťáků v hlavní roli akční pecky Need for Speed

666 nejlepších křivek auťáků v hlavní roli akční pecky Need for Speed
Sdílej
 
Need for Speed bez pořádných auťáků by bylo jako prázdniny, během kterých by se muselo chodit do školy. To platí i pro nový film.

 

 

 

 

Koenigsegg Agera R

Automobilová značka, která vznikla díky filmu. V roce 1994 firmu založil Christian von Koenigsegg s jednoduchým snem, vyrábět superauta, která bude každý chtít. K tomu, aby si založil vlastní automobilku, jej inspiroval snímek Grand Prix. Automobilka velmi dlouho držela světový rekord v maximální rychlosti 387,87 km/h sériově vyráběného auta.

 

Koenigsegg •  Bontonfilm

 

 

McLaren P1

Tohle krásné auto není pro fanoušky herní série Need for Speed nijak neznámé. Objevilo se v Need for Speed Rivals. Úžasný vůz za vychytanou cenu, tak by se dalo mluvit o modelu P1, který v základu přijde na na $1 150 000. Uvnitř vozu je speciální hybridní pohonný systém, který dokáže zrychlit z 0 na 300 km/h za méně než 17 vteřin.

 

McLaren P1 •  Bontonfilm

 

 

Saleen S7

Tisíc koní pod kapotou má tento krasavec, který dosáhne nejvyšší rychlosti kolem 416 km/h. Americký výrobce velmi hrdě o svém nejnovějším modelu říká, že se při zrychlení z 0 na 100 nestihnete ani nadechnout. Asi má pravdu. Další problém s dýcháním může nastat, když se budete ptát na cenu. Částka se vyšplhá až 800 tisíc euro.

 

Saleen S7 •  Bontonfilm

 

 

Gran Torino

Pro našince nemá to jméno takový zvuk, ale pro každého Američana jde o ukázku naprosté klasiky. Slavný Ford se vyráběl mezi lety 1968 až 1976 a svoje jméno získal podle italského města Turín. Oblibu si vůz získal pro svoje pohodlí, rychlost, masivní design, ale také pro mnoho modelových verzí, mezi nimiž si našel to svoje opravdu každý. Torino jezdilo závody NASCAR, ale ve verzi combi jej používaly třeba rodiny s dětmi.

 

Gran Torino •  Bontonfilm

 

 

Ford Mustang Shelby GT500

Zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 3,5 vteřiny. Co víc dodávat. Na dvě stovky dosáhnete za 11,5 vteřin a neujedete ani 400 metrů. Vůz patří k velmi populárním sériově vyráběným značkám. Využití v praxi? Pod rouškou tmy to pořádně rozjet na dálnici.

 

Mustang postavený podle Shelby GT500 •  Bontonfilm

 

 

Lamborghini Sesto Elemento

Tohle auto se objevilo roce 2010 jako koncept, pro velký zájem však nakonec dorazilo i do výroby. Lamborghini tvrdí, že vozů bylo vyrobeno pouhých dvacet kusů a kdo si jej chtěl pořídit, musel sáhnout hodně hluboko do kapsy. Dva milióny EUR nejsou opravdu málo. Z 0 na 100 za 2,5 vteřiny a maximální rychlost končí na 320 km/h

 

Lamborghini Sesto Elemento •  Bontonfilm

 

 

Film Need for Speed bude v kinech od 13. března.

 

 

Need For Speed přidává plyn a míří do kin: První upoutávka

Need For Speed přidává plyn a míří do kin: První upoutávka

Need for Speed: Rivals aneb Divoká honička s policií

Need for Speed: Rivals aneb Divoká honička s policií

Need For Speed: Nejrychleji na Wii U

Need For Speed: Nejrychleji na Wii UKlíčová slova:
auto, need for speed
 

Články odjinud