Ikaro blázní: Co provádí nejvíc nenáviděný YouTuber?

Ikaro blázní: Co provádí nejvíc nenáviděný YouTuber?
Sdílej
 
Ikaro udělal věci, které jsou těžko pochopitelné.

 

 

Co se děje v českém YouTube online světě? Ikaro vyvádí. Začal tím, že svému (do té doby kamarádovi) Freescootovi smazal celý YouTube kanál. Freescoot přišel o více než 200 videí, za kterými stály více než 2 roky poctivé práce.

Freescootovi se podařilo kanál znovu obnovit a to hlavně díky technické podpoře Googlu a YouTube. Ikarův osud je jasný, stal se největším vyděděncem mezi českými YouTubery. Ale to mu asi nestačilo, proto přišel s dalším průšvihem. Snažil se totiž očistit.

Ubrečený živý stream

Ikaro se v živém vysílání (streamu) naprosto zhroutil, pil alkohol a pomalu celou dobu vysílání probrečel. Jeho výstup připomínal telenovelu.

Lidé ho uráželi na chatu a posmívali se mu. Ikaro dál brečel. Jeho stream sledovalo přes 3000 diváků. Nechyběly mezi nimi ani ikony československého YouTube jako je GogoMan, Martin Rota a dokonce i samotný Freescoot. Podle mnohých Ikarův stream všechno ještě zhoršil.

Ikaro ale zdaleka neskončil. Jeho další streamy jsou také velice zvláštní. Nechává si napříkald posílat peníze (donate), za které pak vyvádí zvrácenosti: pobýhá po pokoji nahý a podobně.

Tohle by žádný YouTuber dělat neměl! A tak všichni nad Ikarem kroutí hlavou a nikdo se nemůže divit, že ho celá YouTube scéna odepsala.

 

Více o YouTuberech:


YouTuber PewDiePie je nej: Loni vydělal 15 mega

YouTuber PewDiePie je nej: Loni vydělal 15 mega

Naprosto retardovaný: Video kanály Martina Roty

Naprosto retardovaný: Video kanály Martina Roty

Vtipný a přitom vědecký! Experiment s MadBros

Vtipný a přitom vědecký! Experiment s MadBrosKlíčová slova:
youtube, youtuber, Ikaro, skandal
 

Články odjinud