Soutěž s abicko.cz a vyhraj skvělé ceny k filmu Pan

Soutěž s abicko.cz a vyhraj skvělé ceny k filmu Pan
Sdílej
 
Soutěžte s námi a vyhrajte zajímavé ceny k filmu Petr Pan.

 

 

Máme pro tebe připraveno 3x Lilly tetování, 3x Pan tetování, 3x kšiltovka a 3x triko. Stačí poslat SMS a jedna z dvanácti cen může být tvá!

 

Soutěžní otázka: Jaké je jméno skotského autora, který napsal Petra Pana?

 

a.) J.M.Barrie

b.) J.K.Rowling

c.) Karel Čapek

 

Odpovědi posílejte od 12. 10. 2015 do půlnoci 19. 10. 2015 prostřednictvím SMS na číslo 900 99 10 ve tvaru: PAN mezera ODPOVED mezera JMENO PRIJMENI mezera ADRESA mezera PSC 

Např. PAN A Jan Novak Prazska 10 Teplice 41500.

 

SMS pište bez diakritiky. Cena 1 SMS je 10 Kč vč. DPH. Provozuje CZECH NEWS CENTER a.s. mobil@cncenter.czwww.platmobilem.cz.

 

Cesta do Země Nezemě

V novém celovečerním hraném filmu „Pan“ z dílny režiséra Joea Wrighta („Pokání“, „Pýcha a předsudek“) uvidíme naprosto původní dobrodružství o počátcích všemi milované postavy Pana, kterou vytvořil skotský spisovatel J. M. Barrie.

Pan (Levi Miller) je nezkrotný 12letý uličník, ale bezútěšné prostředí londýnského sirotčince, ve kterém strávil celý svůj život, není pro takového chlapce to nejvhodnější místo. Až jednou v noci se stane něco neuvěřitelného – Pan opustí sirotčinec a ve své fantazii se ocitne ve fantaskním světě pirátů, válečníků a pohádkových bytostí obývajících Zemi Nezemi. Zatímco zde zažívá úžasná dobrodružství a bojuje v bitvách na život a na smrt, snaží se v Zemi Nezemi najít své právoplatné místo a odhalit tajemství své matky, která ho před lety odložila v sirotčinci. Společně s válečnicí Tiger Lily (Rooney Mara) a novým přítelem jménem James Hook (Garrett Hedlund) musí Pan porazit krutého piráta Blackbearda (Hugh Jackman) a zachránit tak Zemi Nezemi a naplnit svůj pravý osud – stát se hrdinou, který bude navěky znám jako Pan.

Wright režíroval film „Pan“ podle scénáře Jasona Fuchse. Producenty byly Greg Berlanti, Sarah Schechter a držitel nominace na Oscara Paul Webster („Pokání“); výkonným producentem byl Tim Lewis.

Hlavní role ztvárnili: držitel nominace na Oscara Hugh Jackman („Bídníci“) jako Blackbeard; Garrett Hedlund („V nitru Llewyna Davise“) jako James Hook; držitelka nominace na Oscara Rooney Mara („Muži, kteří nenávidí ženy“) jako Tiger Lily; nováček Levi Miller v jako Pan; a Amanda Seyfried („Bídníci“) jako Mary.
Do dalších rolí byli obsazeni: Adeel Akhtar („Diktátor“) jako Smee; Taejoo Na („The Kick“) jako Kwahu; Nonso Anozie („Son of God“, „Pokání“) jako Bishop; Kathy Burke („Jeden musí z kola ven“) jako Matka Barnabas; Kurt Egyiawan („Skyfall“) jako Murray; Lewis MacDougall (britská TV minisérie „In the Name of the Children“) jako Nibs; a Jack Charles („Mystery Road“) jako Chief, otec Tiger Lily.

Členy Wrightova filmového štábu byli: držitelé nominací na Oscara hlavní kameramani Seamus McGarvey („Anna Karenina“, „Pokání“) a John Mathieson („Fantom opery“, „Gladiátor“); držitelka nominace na Oscara vedoucí výpravy Aline Bonetto („Příliš dlouhé zásnuby“, „Amelie“); vedoucí střihu Paul Tothill („Pokání“, „Pýcha a předsudek“); držitelka Oscara návrhářka kostýmů Jacqueline Durran („Anna Karenina“); a maskérka Ivana Primorac  („Kód Enigmy“, „Pán prstenů: Návrat krále“). Hudbu k filmu složil držitel Oscara skladatel Dario Marianelli („Pokání“).

Společnost Warner Bros. Pictures uvádí film režiséra Joea Wrighta „Pan“. Film „Pan“, byl natočen ve studiích společnosti Warner Bros. Studios v Leavesdenu v produkci společnosti Berlanti Production. Film bude ve vybraných kinech uváděn v České Republice ve formátu 3D a 2D  8.října 2015.

 

 

Ne! Stmívání se vrací?! Upír je holka a holka je kluk?!!

Ne! Stmívání se vrací?! Upír je holka a holka je kluk?!!

Transformers jsou věční: Filmy jsou naplánované na dlouho

Transformers jsou věční: Filmy jsou naplánované na dlouho

 

Vyhrává 12 výherců, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku a jejichž SMS byla doručena ve výherním pořadí jako 1.- 3. (výhra: tetování Lilly), 4. – 6. (výhra: tetování Pan), 7.-9. (výhra: kšiltovka), 10. – 12. (výhra: tričko) SMS v pořadí ze všech SMS obsahujících správnou odpověď. V případě, že do soutěže přijmeme méně SMS se správnou odpovědí než je počet SMS potřebných k určení všech 12 výherních pořadí (tj. méně než 12 SMS se správnou odpovědí), propadají zbývající výhry ve prospěch společnosti CZECH NEWS CENTER a.s.

 

Výherci budou zveřejněni vždy nejpozději 30 dní od ukončení období pro zasílání SMS pro příslušnou soutěž na webu www.abicko.cz v sekci Soutěže. Výhra bude výherci zaslána, nejpozději do 30 dnů od zveřejnění výherce v seznamu výherců na adresu uvedenou výhercem ve výherní SMS. Pokud si výherce nevyzvedne výhru a ta tak bude zaslána zpět společnosti CZECH NEWS CENTER (tedy nebude doručena), bude si moci výherce vyzvednout výhru po předchozí domluvě s paní Evou Královcovou (tel. 225 977 183, email: eva.kralovcova@cncenter.cz) na adrese sídla společnosti CZECH NEWS CENTER, Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7, a to do 60 dnů od zveřejnění výherce v seznamu výherců na webu www.abicko.cz. Pokud si výherce nevyzvedne výhru ani v tomto dodatečném termínu propadá výhra ve prospěch společnosti CZECH NEWS CENTER a.s.

 

Pro stanovení doby doručení textové zprávy je rozhodující čas přijetí SMS do systému pro příjem zpráv, provozovaného společností CZECH NEWS CENTER a.s. Do soutěže budou zařazeny všechny SMS zprávy obsahující správnou tajenku křížovky, které došly nejpozději do uzávěrky soutěže. Při určení pořadí se přihlíží pouze k SMS zprávám ve správném tvaru obsahujícím správnou tajenku křížovky. Každý účastník soutěže může soutěžit pouze z jednoho telefonního čísla a zároveň může účastník soutěže obsadit pouze jedno výherní pořadí v soutěži. V případě, že by účastník soutěže soutěžil v rozporu s pravidly ze dvou či více telefonních čísel, nemá takový účastník soutěže nárok na získání výhry a výherní pořadí, které takový účastník obsadil v rozporu s pravidly, obsadí účastník soutěže, jehož SMS se správnou odpovědí byla doručena jako následující po SMS, která byla doručena ve výherním pořadí ovšem v rozporu s pravidly soutěže. Při určení dalších výherních pořadí se přihlíží i k takovým SMS zprávám, které byly zaslány do soutěže shora uvedeným způsobem v rozporu s pravidly, pokud jsou zaslány ve správném tvaru a obsahují správnou odpověď. V případě, že by účastník soutěže při užití jednoho telefonního čísla obsadil v rozporu s pravidly dvě či více výherních pořadí, započítá se mu pouze nejdříve dosažené výherní pořadí. U zbývajících výherních pořadí, která takový účastník obsadil v rozporu s pravidly, se bude postupovat shora uvedeným způsobem. V případě, že účastník soutěže soutěží z vícero telefonních čísel či účastník soutěže, který již obsadil výherní pořadí, zasílá do soutěže v rozporu s pravidly další SMS zprávy, v takovýchto případech nemají účastníci soutěže nárok na vrácení nákladů na SMS zaslaných v rozporu s pravidly soutěže.

 

Organizátorem soutěže je společnost CZECH NEWS CENTER a.s. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem v České republice, starší 18-ti let. Organizátor neodpovídá za nedoručení SMS. Účastí v soutěži – tzn. odesláním SMS zprávy organizátorovi akceptuje soutěžící tato pravidla soutěže a zavazuje se je dodržovat. Účastí v soutěži dále projevuje každý účastník soutěže souhlas s publikováním svého jména, bydliště a fotografie v časopise ABC a na serveru www.abicko.cz. Účastník soutěže dále dává souhlas s tím, že společnost CZECH NEWS CENTER a.s. je oprávněna zpracovávat jako správce osobní údaje účastníka soutěže poskytnuté v rozsahu jméno, příjmení, odpověď na soutěžní otázku, telefonní číslo a adresa, eventuelně jiné účastníkem soutěže sdělené kontaktní údaje, za účelem realizace soutěže a rovněž k marketingovým aktivitám společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. a jejích klientů. Tyto osobní údaje jsou poskytovány na dobu neurčitou a účastník soutěže je oprávněn tento souhlas kdykoli písemně odvolat. Účastník soutěže má právo na přístup ke svým osobním údajům. Organizátor si vyhrazuje právo posoudit sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. a jejich rodinní příslušníci.

Klíčová slova:
film, soutez, ceny, zadani, pan, vyhraj