LEGO Hobbit bojuje s králem skřetů

LEGO Hobbit bojuje s králem skřetů
Sdílej
 
Čekání na dalšího Hobita si můžete zkrátit s Lego sadou, ve které se nejen titulní hrdina pouští do boje s králem skřetů.

 

Hobit 2: Elfové jsou na draka!

Hobit 2: Elfové jsou na draka!

 

 

Jste fanoušci Tolkienových knížek a už se nemůžete dočkat, až do kin přijde druhý díl hobití trilogie? Budete si muset počkat až do Vánoc. Ale jestli máte rádi LEGO a čekají vás narozeniny nebo dodatečná odměna za vysvědčení (ale to spíš ty narozeniny, že…), můžete si parádně zkrátit čekání se sadou Bitva s králem skřetů. Najdete v ní scénu z filmu, ve které hrdiny zajmou skřeti a přivedou je ke svému nejvyššímu vládci.

Stavebnice je skvěle vizuálně zpracována a dobře kombinuje strašidelnou atmosféru skřetí jeskyně s roztomilostí LEGO figurek. Obsahuje navíc různá propadla, padací most a širokou nabídku zbraní. Nadchla nás svou atmosférou, není však tak podařená konstrukcí.

Nadchla nás svou atmosférou. Díky návaznosti na filmovou pasáž se ale nehodí pro mladé architekty, kteří se nedrží návodu a chtějí stavět jen podle své fantazie. Pokud si ovšem chcete rekonstruovat scény z Hobita, užijete si s ní spoustu zábavy.

 

85 %


+ postavy i prostředí vypadají fantasticky, originální výběr doplňků

- nehodí se pro konstruktéry, kteří si chtějí sami postavit originální kousekDokonalá rekonstrukce scény z filmu •  LegoŘekněte „Čau!“ Elfce Tauriel z Hobita

Řekněte „Čau!“ Elfce Tauriel z Hobita

První upoutávka na druhého Hobita: Drak Šmak (ČESKY)

První upoutávka na druhého Hobita: Drak Šmak (ČESKY)

První plakát na druhého Hobita

První plakát na druhého Hobita

 

 

 

Články odjinud