Se hrou Titanfall rozpoutáte robotí peklo!

Se hrou Titanfall rozpoutáte robotí peklo!
Sdílej
 
Začátkem roku jsme se namlsali na chystanou hru Titanfall a teď jsme se konečně dočkali. Jak dopadla? Jsme jednoznačně nadšení!

 

 

Hru vytvořili stejní lidé, kteří pracovali na Call of Duty, a je to znát. Navíc přidali prvky, kterými hratelnost neskutečně oživili. Ať už je řeč o obrovských robotických oblecích, pomocnících ovládaných umělou inteligencí či akrobatickém běhání po stěnách.

Všechno se děje v neuvěřitelně rychlém tempu, které vás nenechá vydechnout. Zároveň je Titanfall perfektně uzpůsobený k tomu, aby byl zážitek plynulý a vtáhl vás okamžitě do hry: Má intuitivní ovládání (konkurence by se mohla přiučit) a dokonalou grafiku.

Titanfall je hra pro více hráčů. Singleplayer tu nenajdete, takže nečekejte ani nijak hluboký příběh. Ale na něm hra ani nestojí. Občas jsme měli drobné problémy s připojením k serverům, ale celkově vše fungovalo velmi dobře.

Jedinou drobnou výtku máme ke klasickým herním módům známým i z jiných online her. Na zábavě to ale neubírá, a pokud vás baví střílečky ve více lidech, ale chtěli byste zkusit něco nového, určitě do Titanfall jděte. Hra je rychlá, originální a zábavná. Tak co chtít víc!  


90 %

 

+ rychlé tempo, skvělá grafika, atmosféra, zábavné novinky, intuitivní ovládání

- módy by mohly být trochu originálnější


Platforma – PC, Xbox 360, Xbox One

www.titanfall.com/czTitanfall: Armáda obrovských robotů ve stylu Call of Duty

Titanfall: Armáda obrovských robotů ve stylu Call of Duty

Hrátky s počítačem v ABC č. 8: Zbožňujeme Titanfall

Hrátky s počítačem v ABC č. 8: Zbožňujeme Titanfall

Hra lepší než film? Podívejte se na dokonalé intro z Titanfall

Hra lepší než film? Podívejte se na dokonalé intro z Titanfall

 

 

Články odjinud