Family parky jsou stále oblíbenější. Kde najdete ty nej?

Family parky jsou stále oblíbenější. Kde najdete ty nej?
Sdílej
 
Ještě před pár lety je tu znal málokdo, nyní se tato zábava pro celou rodinu stává stále více populárnější. Spousta atrakcí pro děti různého věku, kvalitní zázemí a služby, díky kterým můžete ve family parku strávit bez problému celý den nebo  víkend. Jedním z nejznámějších je brněnský BRuNO family park.

Proč jsou family parky tak populární?

Nezáleží, jestli jsou vám dva roky nebo vám bylo šedesát, tady se zabaví opravdu každý. Ať už si zvolíte pohybové hry nebo třeba ty více kreativní, do většiny z nich se mohou s dětmi zapojit snadno i jejich rodiče. Užijete si tak společný den zábavy plný dobrodružství.

Foto:  BRuNO family park

Zábava za každého počasí

Je jedno, zda je vedro nebo prší, do BRuNA můžete vyrazit za každého počasí. Má venkovní i vnitřní klimatizovanou část (ta je otevřena celoročně), takže se nemusíte bát, že vám návštěvu zábavního parku pokazí déšť nebo zima.  Venkovní část má neuvěřitelných 3700m2 a najdete tam 15 jedinečných atrakcí, které byly vyráběny přímo pro tento family park.

Foto:  BRuNO family park

Pro milovníky vodních hrátek

Všechny děti vodu milují, takže jestli něco v BRuNO musíte určitě vyzkoušet, je to místní venkovní „vodní svět“. Kromě klasických skluzavek a toboganů tu najdete například Archimédovy šrouby, pumpy, stavidla, vodní kola všech typů nebo třeba jezírko.

A co na vás čeká uvnitř?

Vnitřní část BRuNO family parku je otevřena pro všechny děti a rodiče celoročně. Rozprostírá se na ploše 4 000 m2 a obsahuje více než 40 jedinečných atrakcí pro děti každého věku. Vyřádit se můžete na autodromutoboganulodičkáchtrampolínách nebo na skákacích atrakcích, jako je BRuNŮv polštář. Chcete vyzkoušet něco netradičního? Pak vyrazte na křečkovo kololabyrint (Chacha box) nebo na air hockey a stolní fotbálek.

Když vám vyhládne... 

Abyste si atrakce mohli pořádně užít, potřebujete doplnit energii. Tu vám přímo ve family parku BRuNO zajistí jednak brasserie Zobka, která je součástí parku, ale náročnější strávníci jistě ocení spojení s restaurací Hnízdo. Restaurace Hnízdo nabízí moderní gastronomii pro celou rodinu a samozřejmě je zde i prostorný dětský koutek. 

Více informací naleznete na www.brunofamilypark.cz

PODÍVEJTE SE NA VŠECHNA VIDEA Z BRuNO family parku ZDE! 

 

Články odjinud