První fotka z třetího Hobita! Legolas a Bard

První fotka z třetího Hobita! Legolas a Bard
Sdílej
 
Těsně před premiérou prvního Hobita se na netu objevila fotka z třetího dílu. Podívejte se na Legolase a lukostřelce Barda. A ábíčko.cz oznamuje HOBITÍ TÝDEN!

 

 

Česká upoutávka na Hobit: Neočekávaná cesta

Česká upoutávka na Hobit: Neočekávaná cesta

 

Kdo pár dní před uvedením Hobita: Neočekávané cesty do kin očekává první nahlédnutí na druhý díl Hobbit: The Desolation of Smaug (zatím bez českého názvu), bude překvapený. Fotka, která se objevila na webu EW.com, je z třetího filmu.

Hobit: Tam a zase zpátky se dostane do kin až v roce 2014. Už teď si ale můžete prohlédnout elfího lukostřelce Legolase po boku lidského lukostřelce Barda. To je mimochodem přesně ten lukostřelec, který sestřelí obávaného draka Šmaka.

Hobití týden na ábíčko.cz

Legolas se v Tolkienově knižní předloze sice neobjevuje, ale režisér Peter Jackson si s tím poradil: „Je synem krále Elfů Thranduila, který je jednou z postav v Hobitovi,“ říká. „Protože jsou Elfové nesmrtelní, dává smysl, aby Legolas byl součástí scény v lesním království.“

Chcete vědět víc? Podívejte se, na co se můžete těšit v prvním dílu. Jak vypadá Legolasův otec, uvidíte tady. Klikněte sem, jestli ještě nevíte, proč má teď Hobit tři díly místo dvou původně plánovaných.  

Protože se filmového Hobita nemůžeme dočkat stejně jako vy, oznamujeme Hobití týden na ábičko.cz. Od pondělí 10. prosince na webu každý den uveřejníme aspoň jednu novinku, článek nebo video, které se týká Hobita. Čeká vás spousta překvapení!

Hobit: Neočekávaná cesta je v kinech od 13. prosince. Matka postavila dětem detailní hobitovo Dno pytle

Matka postavila dětem detailní hobitovo Dno pytle

Soutěž o ceny k filmu Hobit!

Soutěž o ceny k filmu Hobit!

6 plakátů ukazuje Temnou stranu Hobitovy Síly

6 plakátů ukazuje Temnou stranu Hobitovy Síly

Klíčová slova:
hobit
 

Články odjinud