Huggy Wuggy: Obluda s motorovou pilou místo zubů!

Huggy Wuggy: Obluda s motorovou pilou místo zubů!
Sdílej
 
Pestrobarevných pajduláků s děsivým úšklebkem jsou plná dětská hřiště, autobusy i smartphony vašich spolužáků. Kde se vzaly Huggy Wuggy, obludy s motorovou pilou místo zubů!?

Máte rádi strašidelné historky? Tak tady jednu máte. Byla jednou jedna továrna na hračky, kde vyrobili první inteligentní panenku na světě. Ta panenka se jmenovala Poppy, a když jste si s ní povídali, bylo vám rychle jasné, že má vlastní hlavu.

Jenže před deseti lety zmizeli z téhle továrny všichni zaměstnanci. A teď je na vás, abyste podnik prozkoumali a zjistili, co se tam vlastně stalo. Vyrážíte tam samozřejmě sami. A Poppy není jediná hračka, která by tam mohla oživnout.

Motorovka místo zubů

Pokud vám v posledním půlroce unikl fenomén Huggy Wuggy, pak asi chodíte po ulicích se zavřenýma očima. Pestrobarevné figurky těchhle pajduláků jsou teď skutečně všude.

Video se připravuje ...

Poppy Playtime: Trailer • Zdroj: ZAMination/YouTube

Na první pohled připomíná obluda mončičáka zkříženého se Slender Manem a motorovou pilou. Od mončičáka má pestrobarevnou srst, od Slender Mana zase předlouhé končetiny. Motorovou pilu připomínají zuby ostré jako žiletka, jichž má plnou tlamu.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Autor

Petr Mikulík

 

Články odjinud