Jumanji: Vítejte v džungli

Jumanji: Vítejte v džungli
Sdílej
 
Od chvíle, kdy se nebezpečná hra jménem Jumanji poprvé objevila v kinech, uplynulo 20 let. A za tu dobu se překvapivě vyvinula! Vítejte v džungli...

 

Příběh filmu Jumanji: Vítejte v džungli nás zavede na střední školu v americkém městečku, kde čtyři studenti jako součást školního trestu vyklízejí mnoho let nevyužívaný školní sklep. Během úklidu najdou starou videohru. A jejím hraním by si přece mohli ukrátit čas! Každý z teenagerů si vybere jednu z nabízených postav, za kterou bude hrát, a hra začíná. Můžete hádat, jaké je jejich překvapení, když je Jumanji vtáhne přímo do videohry, kde obsadí avatary svých vybraných postav. A co je horší, hru musejí dokončit, jinak se nikdy nedostanou ven!

Video se připravuje ...

Trailer: Jumanji Vítejte v džungli! • Zdroj: Falcon

Avataři s nadpřirozenou silou…

Největší vtip celého filmu je v tom, že se hlavní protagonisté dostanou do avatarů, kteří jsou jim dalece vzdálení. Podivínský hráč Spencer získá avatara jménem doktor Smolder Bravestone. Jde o archeologa a objevitele, kterého si ve snímku zahraje velkolepý Dwayne Johnson. Spencer tak získá skvělé fyzické schopnosti. Knihomolka Martha se zase převtělí do členky komanda nadané nadlidskou silou, rychlostí i vytrvalostí jménem Ruby. Tu si hraje Karen Gillan, kterou můžete znát jako Nebulu ze Strážců galaxie nebo ze seriálu Pán času.

Jumanji: Vítejte v džungli... za koho z nich budete hrát? •  Falcon

… a podivínský zoolog

Zbylí dva teenageři to mají se svými avatary horší: Rozmazlená roztleskávačka Bethany se dostane do těla obtloustlého kartografa středního věku, kterého si zahraje Jack Black. A velký sportovec a ranař přezdívaný Fridge získá tělo nevysokého, pomalého a slabého zoologa a specialisty na zbraně. Jeho si střihl americký komik Kevin Hart. Aby nesourodá skupina teenagerů a ještě nesourodějších hrdinů dokázala hru vyhrát, budou muset spojit své síly.

Video se připravuje ...

Film o filmu: Jumanji Vítejte v džungli! • Zdroj: Falcon

Jumanji v novém hávu

Podle tvůrců hollywoodských trháků už deskové hry nejsou příliš přitažlivé (i když my v ábíčku si myslíme něco jiného), a proto nechali hru se vyvinout. První díl z 90. let byl docela strašidelný, novinka zase bude o poznání akčnější a plná podstatně nákladnějších filmových triků.

Jumanji: Vítejte v džungli

Režie: Jake Kasdan

Hrají: Dwayne Johnson, Karen Gillian, Jack Black

Premiéra: 21. prosince 2017

10 nejdůležitějších věcí, které musíte vědět o Star Wars, když nečtete

10 nejdůležitějších věcí, které musíte vědět o Star Wars, když nečtete

Do kin se řítí býk Ferdinand

Do kin se řítí býk Ferdinand

Soutěž o vstupenky: Harry Potter a Tajemná komnata v O2 Aréně!

Soutěž o vstupenky: Harry Potter a Tajemná komnata v O2 Aréně!

Klíčová slova:
film, zábava, Jumanji
 

Články odjinud