Astro Racer: 51 – YB

Astro Racer: 51 – YB
Sdílej
 
Těžební konsorcium OCS nasazuje do závodu upravený Harvester na dolování asteroidů.

 

Zúčastněte se soutěže Astro Racers 2015 s ABC a Alienspapercraft

Zúčastněte se soutěže Astro Racers 2015 s ABC a Alienspapercraft

 

 

Těžební konsorcium OCS nasazuje do závodu upravený Harvester na dolování asteroidů. Byla odstraněna celá vrtací hlava a do vzniklého prostoru byl vsazen kokpit s řídící mechanikou. Stroj je nyní lehčí, ale neztratil nic ze své robustnosti a výdrže. Pilotuje ho mexický šampion WFR,  55tiletý José Magdalena. Tento letoun nemá únikový systém.

ASTRO RACERS ČÍSLO 30

Na třicátou příčku se vyšplhala společnost Luxus vytvářející exkluzivní hitech zařízení. Produkuje již druhou generaci letounů Luxus řady X, pro závod je nasazený Luxus Xtra. Xtra vychází z tradice svého předchůdce Luxus X-one, který se v minulém podniku Astro Racerů umístil na předních příčkách. Xtru pilotuje dlouholetý příznivec značky, monacký hoteliér Liam Torr.


Návodná kresba •  ABC

 


PŘÍPRAVNÉ PRÁCE

1. Jednotlivé díly vystřihněte. Hrany, jež budete tupým nožem rýhovat z líce tisku, jsou zakresleny čárkovanou čarou (- - -), papír ohněte lícem od sebe. Hrany, které budete rýhovat z rubu tisku, jsou kresleny čerchovanou čarou (-.-.-), papír ohněte lícem k sobě.

2. Jednotlivé díly lepte pomocí chlopní. Umístění dílů je vyznačeno v místě přilepení shodným číslem.

3. U letounu 39-OCS můžete díly 4, 7, 8 a 11 podlepit čtvrtkou.

4. U modelu 30-Luxus Xtra musíte díly 1, 2, 3 a 4 podlepit čtvrtkou.

 

Návodná kresba •  ABC


NÁVOD NA SLEPENÍ 39-OCS

1. Vystřihněte, narýhujte a slepte hlavní trup z dílu 1, kabiny 2 a zásobníku 3.

2. Na levou stranu trupu nalepte motorovou sekci složenou z dílů 4, 5, 6, 7 a přistávací nohy 12. Na pravou stranu trupu přilepte motorovou sekci z dílů 8, 9, 10, 11 a přistávací nohy 12.

 

NÁVOD NA SLEPENÍ 30-Luxus Xtra

1. Vystřihněte, narýhujte a slepte hlavní trup z dílů 1 a 2. K němu přilepte křídla 3 (z levé strany) a 4 (z pravé strany). Na spodek křídel nalepte přistávací nohy 5.

2. Přistávací nohu 6 nalepte do vyznačeného místa na dílu 2 na předku letounu.Závody v plném proudu •  ABCAstro Racers: 51 – YB

Astro Racers: 51 – YB

Astro Racers: Astro Racer číslo 72

Astro Racers: Astro Racer číslo 72

Astro Racers: The Blue Flame 2

Astro Racers: The Blue Flame 2

Klíčová slova:
astro racers