Amatéři ukázali světu, jak se má točit Wonder Woman
Sdílej
 
Je jednou z nejslavnějších (a nejsilnějších) komiksových hrdinek, ale její filmová adaptace ne a ne překonat porodní komplikace. Pusťte k tomu fanoušky!

 

 

 

 

 

Wonder Woman je princezna Amazonek, která má velkou sílu a pár šikovných vychytávek po ruce. Těmi vás teď nebudeme zatěžovat (ale kdo ví, může se blýsknout v komentářích). Film nebo seriál s Wonder Woman v hrané podobě se chystá už hodně dlouho a stejně dlouho je to hodně neúspěšná snaha.

Dotáhnout na stříbrné plátno super hrdinku, do které se v současné době v komiskové sérii zamiloval Superman, se dokonce nepodařilo ani Jossi Whedonovi. To je ten chlápek, který natočil Avengers a dal dohromady seriál Agent’s of S.H.I.E.L.D. (kdo to ještě neví).

Pokud dojde na film Justice League, což je superhrdinská obdoba Avengers se Supermanem a Batmanem, ani Wonder Woman by v něm neměla chybět. Ale to je ještě za dlouho a jestli vůbec... Poloamatérští tvůrci – režisér Sam Balcomb a herečka/nadšenkyně Rileah Vanderbilt místo toho už teď ukázali světu, jak by taková filmová Wonder Woman mohla vypadat!Úplně první upoutávka na druhé Avengers

Úplně první upoutávka na druhé Avengers

Novým Batmanem se stal Ben Affleck

Novým Batmanem se stal Ben Affleck

Avengers bojují proti Supermanovi a Bamtanovi

Avengers bojují proti Supermanovi a Bamtanovi

Klíčová slova:
wonder woman, dc