Poslední ABC: 100 stran, útok dronu na Dukovany i LEGO na Marsu!

Poslední ABC: 100 stran, útok dronu na Dukovany i LEGO na Marsu!
Sdílej
 
V posledním letošním čísle časopisu ABC najdete dvojnásobné množství zábavy a zajímavostí. Na 100 stranách vám ukážeme jak vypadá útok dronu na Dukovany i stavebnici LEGO Technic Mars Rover Perseverance. Nechybí originální vystřihovánka vánočního betlému, kalendář na rok 2024 a ještě mnohem víc! Podívejte se.

Koupit časopis ABC online >

Vánoční betlém 2.0

Ábíčko sice nevydává vystřihovánku vánočního betléma každý rok, ale hezká řádka jich u nás už vyšla. A byly mezi nimi celkem unikátní kousky od tradičních po neobvyklé. Troufám si ale říct, že tak neobvyklý betlém, jaký vám přinášíme v tomto vydání, jsme v ještě neměli.

Jeho autorem je Lukáš Fibrich, proto není divu, že v něm najdete i naše komiksové hrdiny Mourrisona, Tukieho a Cléo. Kočičí Ježíšek neleží ve chlévě na seně, ale v servisní dílně v kufru auta, betlémská hvězda má podobu špionážní družice a mezi dárky pro neviňátko nechybí donášková pizza.

VIDEO Prolistuj poslední letošní ABC:

Věřím, že vás a vaši rodinu náš vtipný betlém rozesměje a že vám úsměv vydrží po celé vánoční svátky až do nového roku. Ten ostatně můžete začít také s ábíčkem, protože pro vás máme s kocourem Mourrisonem kalendář na rok 2024 i s vyznačenými dny vydání ABC.

Co najdete v ábíčku?

Útok dronu na Dukovany i LEGO na Marsu

V posledním letošním čísle časopisu ABC najdete dvojnásobné množství zábavy a zajímavostí. Na 100 stranách vám ukážeme, jak vypadá utopený karneval nebo útok dronu na jadernou elektrárnu Dukovany. Prozkoumali jsme nejlepší elektronické vychytávky werables, které se dají nosit. Vyzkoušeli jsme stavebnici LEGO Technic Mars Rover Perseverance.

Zábava, novinky a zajímavosti z přírody, vědy a techniky v časopisu ABC •  ABC

Ábíčko 25/2023 odhaluje také první lovce pravěkých lvů, novou hru o československých legionářích Last Train Home i opeřené osobnosti mezi husami. A co to je na titulce? Přece další Slepičí úlet od studia Aardman. Všechno nejen o novém filmu najdete v ABC...

...plus minibox Janov, vtipy, luštění a ještě mnohem víc!

Podívejte se do ABC č. 25:

Časopis ABC vychází dvakrát měsíčně, informuje, baví a podporuje tvořivost dětských čtenářů. Archiv minulých ábíček najdeš tady. Nové ABC je k dostání online a na stáncích. Předplať si ABC, doručení je zdarma a dostaneš dárek.

Podívej se do minulých čísel ABC, která jsou v prodeji online. Doplň si sbírku vystřihovánek a užijte si spoustu zábavy a zajímavostí.

Video se připravuje ...

Ábíčko video mag s02Ep06 • Zdroj: ABM

Předposlední ABC: Jak si vybavit chytrý pokojíček? Skvrny chrání mláďata!

Předposlední ABC: Jak si vybavit chytrý pokojíček? Skvrny chrání mláďata!

Jak přežít? Nebezpečné kočky? Marvels! A co ještě v ABC?

Jak přežít? Nebezpečné kočky? Marvels! A co ještě v ABC?

Extrémní makeři a bizoni místo mamutů v ABC

Extrémní makeři a bizoni místo mamutů v ABC